Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok olyankor, ha pl...

Mit gondoltok olyankor, ha pl négyen ültök együtt, * és valamelyikőtök vagy nem tud, vagy nem akar bekapcsolódni a társalgásba?

Figyelt kérdés

*akár szünetben, akár kajánál, de lényeg, hogy nem "kényszerből"


Bennetek, (ha nem te vagy az illető), milyen érzések vannak?



2017. jan. 12. 02:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt hasonló még régebben, kollégákkal elmentünk sörözni meló után. Rajtam kívül a többiek egy osztályról voltka, így elkezdtek sztorizni, amihez nem tudtam hozzászólni egyáltalán. Fél óráig csak ültem, mint a tök, senkinek nem tűnt fel. Megittam szépen a sörömet, majd mondtam, hogy mennem kell, elköszöntem, és eljöttem. Nem is tűnt fel nekik, hogy nem szóltam hozzá, csak azt kérdezték, hogyhogy ilyen korán el is kell mennem...

De nem történt semmi vészes, van ilyen, többször nem mentem velük :)

2017. jan. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Volt ilyen nemrég. Baráti házaspárral közös program, vagyis a fiúk ismerték egymást. Mi hárman beszélgettünk mindenféléről, röhögtünk, a másik csaj meg képes volt 4 órán át ott ülni kukán, egy szót sem szólt. Nem, nem a félénksége miatt, egy szőkére festett, vastagon kimázolt libuciféleséget képzeljetek el, ne egy csendes kislánykát. 4 óra múlva elkezdett nyígni, hogy ő szeretne hazamenni. Hát hadd ne mondja, milyen benyomást keltett... nem volt szimpatikus senkinek. Gondolom a férjével volt problémája, de akkor inkább maradt volna otthon, mint hogy beül elrontani a hangulatot. Egyébként ezt még megismételte kétszer, többet nem hívtuk őket közös találkozóra..
2017. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Nyilván azért van ott, mert igényli a társaságot, csak nincs jó kedve/csendesebb/nem tud mit szólni, ezért miért kellene lenézni vagy kirekeszteni?
2017. jan. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%
Ha ebből kérdező nem vontál le semmilyen végkövetkeztetést, akkor hülye vagy!
2017. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
65%
12# De ti nem szóltatok hozzá? Mert kötve hiszem, ha rajta kívül 3-an vagytok, és hozzá szólna valaki, akkor se mondana semmit a kérdésre :D
2017. jan. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#14 köszi, te mava vagy a megtestesült kedvesség!:)


Egyébként levontam.

Köszi mindenkinek, föleg annak, aki hosszabban válaszolt, szituációt is írva.

2017. jan. 13. 02:05
 17/22 A kérdező kommentje:
*maga
2017. jan. 13. 04:01
 18/22 anonim ***** válasza:
Megtaláltad a saját szituációdat? Amire ráhúzhatod a saját bajodat? Ökröm-ökröm...
2017. jan. 13. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem találtam meg, hanem egy leírt szituációból sok személyiség, 'miért' és 'hogyan' kiderül, emiatt jobban érthetővé válnak a reakciók, tehát reális mércével párhuzamba állítható azzal a szituációval, amire én vagyok kíváncsi. És minél több, annál jobb.


Ha már ilyen kedvesen megérdeklődted ;)

2017. jan. 13. 06:45
 20/22 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, látszik, hogy tini vagy. Ebben a korban mindenki nagyon el van foglalva magával, és azt hiszi, hogy mindenki vele van elfoglalva. Pedig nem. Mindenki a maga szemszögéből nézi a világot, és mindenki azon tipródik, hogy róla vajon mit gondolnak a többiek.
2017. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!