Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barátom most szakított...

Legjobb barátom most szakított barátnőjével, akivel több, mint 1 éve együtt voltak, de annyira szerette, hogy most öngyilkos akar lenni. Megpróbáltam hatni rá, de nem nagyon ment. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki hogy ha öngyilkos lesz, vagy csak megpróbálja de megsérül akkor mit oldana meg vele? Tudom hogy nehéz egy szakítás én legjobb barátom is majdnem kinyírta saját magát őt szó szerint a vonat elől húztam el a saját testi épségem és életem kockáztatva, aztán lekevertem neki két hatalmas nagy pofont és majdnem hogy a fülénél fogva cibáltam haza és benyomtam a fejét a hideg csap alá. Aztán amikor lehűlt egy kicsit akkor felvilágosítottam hogy nehogy már egy ilyen pitiáner nő miatt vessen véget az életének aki szakított vele azért mert már nem szereti csak így egyik napról a másikra az a nő nem érdemli meg hogy más szenvedjen miatta. felvilágosítottam azzal hogy inkább szedje össze magát és mutassa meg hogy mennyire jó ha felszabadultan élhet végre. Nem egyszerű nekem durvább szakításom volt ahol a csaj kihasznált, megalázott és meg is csalt, de mégsem akartam öngyilkos lenni, inkább bosszút akartam, de végül rájöttem ha megmutatom hogy nem érdekelt és belesz....rok akkor nem lesz annyira nagy öröme hogy engem kicsinált mert azt az arcom mutatom amire ő nem számítana. Ez bejött és ezt nekem egy másik barátom tanácsolta
2016. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Légy mellette és mutasd meg neki, hogy az igaz barátság mindennél többet ér.
2016. okt. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!