Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mondják sokan hogy a...

Miért mondják sokan hogy a "magyar lányok a legszebbek a világon"?

Figyelt kérdés
Konkrétan szeretik sokan mondani közben szerintem ez ilyen nagyképű szöveg. Igaz eddigi életem során nem jártam be az egész világot de megkockáztatom azt is hogy sokkal szebb lányokat láttam más országban mint mondjuk egy vidéki városban vagy éppen Budapesten. Pozitív csalódás volt ez például Szlovákiában vagy Olaszországban, annyi a szép lány/nő ezekben az országokban is.
2017. jan. 16. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkinek a sajátja a legszebb... :)
2017. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

"Konkrétan szeretik sokan mondani közben szerintem ez ilyen nagyképű szöveg."

Nem, ez nem egy nagyképű szöveg. Ez vélemény, egyszerű mondatértelmezésre van szükséged: Számukra a magyar lányok a legszebbek a világon.

Szerintem például (számomra) az ázsiai nők a legszebbek a világon.

Amit az emberek mondanak nem tény, hanem vélemény.

Mindenkinek más az ízlése külső és belső terén is.

2017. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: Más országba nem tapasztaltam ilyet, éltem Németországban pedig.


#2: De van aki direkt más nemzeteket lealázva mondja ezt és túlértékeli hogy "mert a magyar lányok". Közben aztán a magyar lányokat hordja el az ilyen személy sokszor mindennek egy idő után...

2017. jan. 16. 19:56
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Más országokban sokkal szolidabban öltöznek a nők, ezért jöhet be jobban külföldieknek a magyar
2017. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Most már ez is baj? Az élet legszebb részéből, a nőből, a mieink a legszebbek. Ki vitathatná el ezt tőlünk, ha már mi magunk sem, akik önmagunkkal szemben vagyunk a legkritikusabbak? Büszkék vagyunk rájuk! Ez aztán igazán ne zavarjon...
2017. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Én régebben sokat Badooztam, alapvetően sokkal több szép magyar lány volt fent mint mondjuk ázsiai, francia, stb.


De voltak ismerőseim Amerikában, mind azt mondták hogy ott alig láttak jó csajt.


Persze ízlések és pofonok, de szerintem tényleg nagyon sok jó csaj van az országban (meg legalább annyira beképzeltek is).

2017. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a néger nők a legszebbek.
2017. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
A fél családom külföldi. Nem tartják a magyart a legszebbnek. Sőt, sok nő szerintük undorítóan kövér, illetve sok nő k..vás.
2017. jan. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%
szerintem azert mondjak,mert a magyar nok eleg nagy valtozatossagot mutatnak kulso jegyekben, nem ugy , mint pl az azsiaiak, vagy az eszaki / deli nepek. ettol fuggetlenul aranyaiban nezve szerintem minden nepnek vannak szep / kevesbe szep lanyai es noi.
2017. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
43%
Azért kiváncsi vagyok, hol vannak ezek világ legszebb nők magyar országon. Mert például: kimegyek az utcára vagy felmegyek társkereső oldalra, azt látom magyar nők ronda igénytelen + kövérek is.
2017. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!