Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyáltalán nem iszom alkoholt,...

Egyáltalán nem iszom alkoholt, mert akkor már túl laza, vagy agresszív lennék. Barátoknak mit mondjak, miért nem iszom?

Figyelt kérdés

Alapból túl lazán fogok fel mindent, az a fajta vagyok, aki minden hülyeségben benne van - ha még alkoholt is iszom, akkor abszolút megszűnik minden kontroll...


Eddig 3x ittam - az egyik esetben másnap kijózanodva beszéltem haverokkal, kérdezték: "Nem emlékszel semmire? Négyen nem tudtunk lerángatni a kocsi tetejéről, amin ugráltál... szerencsére a harmadik csajra hallgattál, de csak azért mert vörös volt." (Valami rémlett, de én azt hittem, csak álom volt.)


Osztálytársaknak, barátoknak mit mondja, miért nem iszom? (Ha elmondom az igazat félek, hogy valamiféle elmebetegnek néznek.)


2017. jan. 18. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarok.

Barátaim tudják, hogy nem iszom, osztálytársaknak meg semmi közük hozzá.

2017. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt szoktam :

Nem akarok inni, köszi. Alkohol nélkül is jól érzem magam. De szívesen koccintok egy limonádéval az egészségedre.

2017. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha az igazat nem akarod, akkor gyógyszert szedsz, vagy még vezetsz, egyébként semmi köze hozzá senkinek.
2017. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nézlek elmebetegnek, mert oyan dologról akarsz magyarázkodni, amihez semmi közük, ráadásul olyanoknak, akiknek nem tartozol magyarázattal.

Ne mondj semmit, nem iszol szeszt, ennyi.

2017. jan. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jártok ti iskolába?

MINDENKI iszik alkoholt - ha nem akkor az valami "fogyatékos lúzer", akit kiközösítenek.

2017. jan. 18. 13:10
 6/15 anonim ***** válasza:
82%

#5 - "Jártok ti iskolába?"


Kicsit szelídebben... nem csak a te generációd él a Földön :)

#3-as voltam.

2017. jan. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem ittak. De én nem valami putriba jártam.


Akkor legyél birka.

2017. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szelíd vagyok, csak csodálkoztam :)


Jelenlegi középiskolások válaszait vártam - ma már ha hoz valaki inni (főleg ha ő csinálta) nagy sértés visszautasítani...

2017. jan. 18. 13:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Jartam, korulottem is sokan ittak, en meg nem, megsem lettem kikozositve.
2017. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ilyesformán szoktam, amikor valami ismerős el akar hívni kocsmázni:

-ismerős: Gyere el inni, meghívlak.

-én: Köszi, de nem. Nem érek rá, meg nem is nagyon szeszelek már. (Mondok valami kifogást.)

-ismerős: Akkor megharagszok rád.

-én: Akkor haragudj meg, tégy ahogy akarsz.


És ENNYI. Ha ismerős sőt, barát azért néz le vagy közösít ki, mert nem iszol, az nem is igazi barát.

2017. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!