Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kedvelnek vagy nem...

Miért kedvelnek vagy nem kedvelnek?

Figyelt kérdés
Tudjátok mire gondolok mikor valakik jóban lesznek egymással pedig az illető számotokra olyan elérhetetlennek tűnt. Én aztán bárhogy erőlködöm biztos nem fog, fognak megszeretni..És van aki bármit tesz úgyis kedvelni fogják és azt vettem észre, hogy nem számít semmi csak az, hogy népszerű legyen.Igaz? Értsen meg valaki légyszi :D
2017. jan. 21. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Azokat az embereket akik nyitottabbak az új barátságokra és jó a kisugárzásuk szinte mindig jobban szeretik .
2017. jan. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elég sután fogalmaztad meg a kérdést de én pontosan értem mert velem is ez van,de ebből kifolyólag nem tudok erre megoldást írni.Van akire ránézel és a kisugárzása olyan megnyerő,kedves ,szimpatikus,hogy mindenki odavan érte ha meg még szerény is,meg vicces akkor nyert ügye van,ugye most nem az ilyen irritáló bunkókra gondolunk,hanem akikkel mi is barátkoznánk.Ez kis iskolás dolognak hangzik,de van,hogy ezek az emberek valahogy nehezen megközelíthetőek.Nem tudom miért de én is észrevettem.Szerintem a népszerűség is ezektől a személyiség vonásoktól függ náluk(a bunkóknál más).Meg még az az érdekes,hogy az illető még csak nem is teper de még is minden a lábai előtt hever,fogalmam sincs hogy csinálják.Talán az elégedettségül sugárzik ki,hogy szeretik magukat nem olyan magamutogató módon,hanem hogy villogjanak valamivel hanem csak úgy simán.Persze vannak a nagyképű bohócok is a közösségben na azoktól a falra mászom ők is népszerűek ,de az ilyenek sokszor piszkálják a gyengébbeket meg visszataszítóak ,de a birkák még is mennek utána, ez a csorda szellem a felszínes embereket érinti meg a normálisakat nem,normálisból meg ugye kevés van.Ha meg a szimpátiáról beszélünk,olyan apróságok döntik el,hogy félelmetes,elég ha valaki hallott rólad valamit pl.úgy hogy még nem is találkoztatok és már leír valamilyennek.De ezt magadban is gondold végig,hogy nem szabad elhinni mindent amit hallasz,az a biztos ha megkérdezed az érintettől.Az ítélkezésben mi magyarok kifejezetten elsők vagyunk.
2017. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!