Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Friss szinglik, hogy telnek a...

Friss szinglik, hogy telnek a napjaitok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom lefoglalni magam. Ez a "menj, szerezz új barátokat" nekem nem megy, egyrészt szabadidőm sincs, s azt sem tudom, hova mehetnék.


Nem köt le semmi, csak azon kattog az agyam, hogy egyedül vagyok és nem tudok mihez kezdeni.


2017. jan. 23. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, s a legrosszabb az, ha látod is őt mindennap... vele kelek, vele fekszem, vele élem az egész életem de soha többet nem lehetünk már együtt, még ha az életem része is maradt. Sajnálom a történteket s nem gondoltam, hogy ez lesz belőle, de végül megtettem... megcsaltam a jobb kezemet a bal kezemmel... nagyon rossz ez így. De majd csak elfelejtem az együtt töltött időt, semmi sem fáj örökké..
2017. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én szerencsére nem látom naponta, de minden gondolatom ő, pedig mindketten tudtuk, hogy ennek semmi értelme. Csak sajnos én olyan vagyok, aki az utolsó pillanatig bízik...
2017. jan. 23. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy élmény. Alig egy hete lett vége, már jobb, mint mondjuk aznap este, de igazán haladhatna gyorsabban az idő.
2017. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!