Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Antiszociálisok! Ti hogy...

Antiszociálisok! Ti hogy vagytok ezzel? Megvisel benneteket a veronai buszbaleset áldozatairól szóló hírek? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Több napja orrba-szájba csak ezt nyomatják. Sok itt a hasonló korú antiszociális, mit szóltok hozzá?

#áldozat #antiszociális #veronai baleset
2017. jan. 23. 19:44
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező. Nem tudom hogy vagy vele, de szerintem neked rosszul megy a szövegértés.

"Antiszociális: érzelmekre szinte teljes mértékben képtelen, stb. "

"Megvisel benneteket a veronai buszbaleset áldozatairól szóló hírek?"

????

Meg hogy az antiszoc és az aszoc kevés mindenben tér csak el. Na jóh XD

2017. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
54%-os te most kötözködsz? Jobb is, ha kiszállsz, nem hozzád szól a kérdés, ha értelmeset nem tudtál szólni. Egy antiszociálistól/asszociálistól is meg lehet kérdezni. Majd ő elmondja mit gondol róla? Pont ezért is kérdeztem. De látom te nem érted. Szövegértésemmel nincs gond köszike, különösen, hogy én kérdeztem, nincs rajta mit értelmezni, nem te szóltál hozzám. Kár itt bemagyarázni, hogy nem tudom mit akarok, pontosan tudom. Te nem, de nem baj. Kopj le. Vagy szólj, mert úgy is fogsz trollocska, mindegy. Hidegen hagysz.
2017. jan. 23. 20:04
 13/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is túltolják. Nem ismertem senkit, viszont engem az kavar fel, hogy sokan elevenen égtek halálra, amilyen véget senki nem kívánnék.
2017. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
27%
Ez a tragédia búlvárhírré degradálódott, a bulvárban van hírértéke. Sajnos Önmagával a bulvárhírrel nem lenne baj, de a bulvárgenny szürcsölésére még akkor is van igény, amikor egy ilyen mértékű tragédia áll a háttérben, mert a kérdezőhöz hasonló embereknek semmi sem szent. Reprezentatív statisztika mindössze, egy érdektelen kérdésbe csomagolva.
2017. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

" A média azért nyomatja, mert ez egy hír, most ennek kell midnenhonnan visszhangzania. "


Tévedés.

Azért nyomatja, mert a kormány politikai tőkét akar kovácsolni az esetből.

Sajnálom az áldozatokat, a hozzátartozóikat még jobban - de ez a kormányzati túlpörgetése a témának már gyomorfogató!


Most komolyan: nemzeti gyásznap?!

Azért mert 16 meghaltak balesetben? Egy héten sokszor ennél többen halnak meg az ország útjain közlekedési balesetben. Azért kell nemzeti(?) gyásznap, mert ők egy balesetben haltak meg?

1999 januárjában 18 magyar diák halt meg egy ausztriai buszbalesetben. Akkor is FIDESZ kormány volt, de eszükbe sem jutott gyásznapot elrendelni.


vagy 2014-ben 11 magyar halt meg az egyiptomi buszbalesetben. Ezek szerint 11 még nem elég a gyásznaphoz, csak a 16.

2017. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Egyetértek 73 %-os (ment a zöld gomb), ez van mögötte sajnos. Nem politikai kérdést akartam faragni belőle, mert csupán érdeklődtem, de maximálisan egyetértek. Én is erre gondoltam már elejétől kezdve onnan, ahogy láttam kedves Szíjjártó urat szinte zokogni, "meghatódottan" és el-elcsukló hangon beszélni. Sokkal korrektebb lett volna és hitelesebb, ha csak simán ahogy szokta elmondja a hírt.
2017. jan. 23. 20:31
 17/27 anonim válasza:
100%
Egy évben átlagosan 500-600 ember hal meg az utakon Magyarországon. 2003 és 2013 között 290 gyermek halt meg az utakon. Ez átlag csaknem 30 gyermek halálát jelenti közlekedési balesetben Magyarországon. Nem hallottam nagy felhajtást egyikről sem. Aznap, amikor a Veronai eset volt, Székesfehérvárom megfagyott a saját ágyában egy 11 éves kisfiú. Annak a költségeit miért nem vállalja át a kormány? Az a gyerek kevesebbet ért? Vagy kevesebbet ér az évente 20-30 halálos kimenetelű gyermek költsége? Nem antiszociálisnak tartom magam, hanem úgy gondolom, hogy egy hírt tovább kellene gondolni a sznobista gyászoljuk-együtt-az-ismeretleneket reagáláson túl.
2017. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
62%

A világon több tíz millió ember hal meg naponta.

Ez egy biológiai dolog én se fogok örökké élni.


Egyébként meg nem is ismertem őket.

2017. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

12.52.


A fehérvári gyerekkel több minden nincs rendben, Egyrészt azt írták cukorbeteg volt, másrészt érte az anyja volt felelős, és áttételesen az állami hivatalok.

Amikkel Fehérváron manapság bajok látszanak lenni. Ott voltak az állami bérlakásokból való kilakoltatások, cigányokat, olyan indokkal, hogy nem fizettek, pedig bemutatták a számlákat, hogy semmi hátralékuk nem volt. Az újságíró azt írta, hogy látta is.

2017. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

17:09!


Ugyan, azért nem ér annyit a gyermek halála, mert az anyja volt a hibás? Szerinted nincs hibás a busszal kapcsolatban? Egy gyermek megfagyott, máshol meg baleset érte. Az egyiket felfújjuk, a másikat lesz@rjuk.

2017. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!