Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Antiszociálisok! Ti hogy...

Antiszociálisok! Ti hogy vagytok ezzel? Megvisel benneteket a veronai buszbaleset áldozatairól szóló hírek? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Több napja orrba-szájba csak ezt nyomatják. Sok itt a hasonló korú antiszociális, mit szóltok hozzá?

#áldozat #antiszociális #veronai baleset
2017. jan. 23. 19:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%

A felfújással egyetértek, de a leszarással nem. Vizsgálják, és remélem az anya lesz az első, akit felelősségre vonnak, és utána sorban mindenkit, aki tudott a helyzetről, és tétlen maradt. Remélem fejek fognak hullani.

Ettől függetlenül Fehérváron körül kéne nézni, hogy minden rendben van-e szociális téren.

Amerikai foci van, jégkorong van.

2017. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
Te annyira ne legyél biztos az anya bűnösségében. Az anya nem akarta megölni a gyerekét, és biztos vagyok benne, hogy úgy gondolta, nem lesz baj. Ahogy vele sem történt baj. Tudod a történetből megint a bulvárt szűrted le, és az egész neked annyit mond, hogy ki volt a bűnös, és bűnhődjön a bűnös. A két történetben ha egymás mellé teszed, nem az a különbség, hogy Veronában nincs bűnös, és Fehérváron van. Ugyanis mind a két esetben van, és az igazi bűnöst a magyar jogszabály érintetlenül fogja hagyni. A két történetben a különbség az, hogy míg az egyiket propaganda célokra használják, a másikat eltusolják. Róma létezik, az örökség a mienk. Két törvény van. Cirkusz kell a népnek, oszd meg, és uralkodj. És a nép elbutítva bekajálja újra, és újra. Amúgy szociális, és pedagógiai téren nem Fehérvárral van a gond, hanem a világgal, de azzal nem tudunk mit kezdeni, úgyhogy Magyarországra kell a figyelmet leszorítani. A szociális háló nem működik, mert nincs olyan, csak népbutítás. Az oktatás problémája, hogy az mai oktatókat is már tanárok és nem pedagógusok oktatták, közük nincs a tanításhoz. Az egészségügy a pénzről szól. Az orvoslás több száz évvel ezelőtti, mert a bulvárról szól. Dobjunk fel nagy híreket, genetika, rákkutatás, oltóanyag, és üljetek seggre. De ha elmész az orvoshoz, a náthától a rákig nem tud segíteni. 100-ból 10-szer, 20-szor igen, elismerem. Ez az arány a kuruzslóknak is ment már.
2017. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy az anya bűnös, hanem, hogy az első számú felelős. Akinek kötelessége lett volna gondoskodni a gyerekről, és nem tette.

Lehet, hogy maga is gondoskodásra szorult volna, és akkor továbbadódik a felelősség.

Lehet, hogy tényleg nem fehérvári probléma, de nem is magyar.


Külföldön már külön vackokat ajánlanak a feledékeny anyáknak, akik valahol ottfelejtik a gyerekeiket. Meg hogy tartsák a pénztárcájukat a hátsó ülésen, mert a pénztárcát majd ellenőrzik, és akkor kiderül, hogy nincs a gyerek a hátsó ülésen.

És még ott sem jutottak el -csak javasolják- a gondatlan szülők vád alá helyezéséig.

2017. jan. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Engem eléggé megviselt, mivel kortársaimról van szó (16) és nagyon nagyon rossz belegondolni abba, mit élhettek át ezek a szegény gyerekek (és felnőttek is persze egyaránt). :(

Viszont az elején írtátok, hogy ezt nagyon felkapta a magyar média, de naponta hány ember hal meg... És a példát is csak egy cikkben láttam ma a facen, hogy a 12 éves gyermek halálra fagyott, a buszbalesetes sztoriról pedig legalább 100 cikk van, videó, interjú, a híradó is csak erről szól egy néhány napja... hadd nyugodnának már békében! :(

2017. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

Engem kicsit azért megrázott. Fiatalok halála olyan felfoghatatlan. És eddig is rettegtem az autóbalesetektől, szerintem sok mindenki találkozott már közvetlenül halálesettel e kapcsán. De aki nem tudja elképzelni, hogy mit élhetnek át, nem játszódik le a fejében az egész, annak semmit sem jelent. Pedig én nem vagyok empatikus annyira. De a közlekedési balesetek az egyik legértelmetlenebb, és leg"miért??"-ebb halálesetek. Pl. a repülőgép szerencsétlenségek is elborzasztanak. Mikor elképzeli az ember, hogy az Indiai óceánba zuhan a 200 ember és soha többet nem találja meg őket senki..hátborzongató.

Viszont borzasztó, hogy milyen szenzációt csináltak az egészből.


eZ egy teljesen off hozzászólás a 22-es hozzászólónak: az utolsó orvoslásról szóló mondatod eléggé megmosolyogtatott. Vicces, hogy két gyógyíthatatlan betegséget emeltél ki: a náthát és a rákot. Nyilvánvaló, hogy semmit nem tudsz az orvostudományról. De azért, ha fáj a fejünk örömmel bevesszük az advilt, és ha begyullad a vakbelünk, örömmel hagyjuk megmenteni az életünket.

2017. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én már végtelenül unom az egészet......

A csapból is ez folyik.

2017. jan. 26. 21:47
 27/27 anonim válasza:
28%
Talan ha a ti iskolatokba tortent volna ez az egesz, egeszen mashogy velekednetek errol. Undorio amit csinaltok.
2017. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!