Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van itt valaki rajtam kívül,...

Van itt valaki rajtam kívül, aki kamaszkorában annyira visszahúzódó volt, hogy egyáltalán nem voltak barátai?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, miért volt így? A közösséget hibáztatjátok vagy inkább magatokat? És kinőttétek-e?

Korral, nemmel ellátott válaszokat kérnék! Köszönöm szépen!



2017. jan. 26. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nincsen egyetlen egy barátom se. Bár ez lehet azért van mert külföldön élek.

Magyarországon van pár barátom, de ott se mondanám magam felszabadultnak.

Iskolába úgy elmegyek és jövök haza, hogy egész nap csak egy szó esik ki a számon, az pedig a "Morning".

Majd hazamegyek, felmegyek a szobámba, bezárkózok, leülök a gép elé amíg el nem álmosodok és lefekszem aludni. Majd megint minden előről.

Valahogy nem vágyok az emberek társaságára. Magányosan érzem jól magam :)

17/F

2017. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én magamat is meg a közösséget is. 3 lány akikről azt hittem hogy a barátnőim megkeserítette az életemet. Kb 12-16 ig állandó veszekedések meg szarkeverés volt. Utána kizártam őket teljesen az életemből. Sajnos a mai napig nehezen nyílok meg de van 4-5 nagyon közeli barátom akikre mindig számíthatok. Rájöttem hogy közvetlen, bulizós már soha nem leszek de elfogadtam.
2017. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nincsen egyetlen egy barátom se. Bár ez lehet azért van mert külföldön élek.

Magyarországon van pár barátom, de ott se mondanám magam felszabadultnak.

Iskolába úgy elmegyek és jövök haza, hogy egész nap csak egy szó esik ki a számon, az pedig a "Morning".

Majd hazamegyek, felmegyek a szobámba, bezárkózok, leülök a gép elé amíg el nem álmosodok és lefekszem aludni. Majd megint minden előről.

Valahogy nem vágyok az emberek társaságára. Magányosan érzem jól magam :)

17/F

2017. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Én magamat is meg a közösséget is. 3 lány akikről azt hittem hogy a barátnőim megkeserítette az életemet. Kb 12-16 ig állandó veszekedések meg szarkeverés volt. Utána kizártam őket teljesen az életemből. Sajnos a mai napig nehezen nyílok meg de van 4-5 nagyon közeli barátom akikre mindig számíthatok. Rájöttem hogy közvetlen, bulizós már soha nem leszek de elfogadtam.


21/n

2017. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ahj, valamiért elküldte többször is az oldal a válaszomat. Bocsi.
2017. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem kamaszkoromban volt 1-2 barátom, de már évek óta nincs egy sem. Szerintem ez általában így szokott lenni, mint ahogy velem van: az emberek fiatal korban meg az iskolában könnyebben ismerkednek. Aztán felnőtt korukra már csak azoknak vannak barátaik, akik meg tudták valahogy tartani az iskolás barátaikat. Akik nem, azok meg egyedül maradnak, mert felnőttként már nem nagyon lehet ismerkedni sehol sem.


30/N

2017. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem főiskolán lettek barátaim, igazi társas kapcsolataim. A gimnáziumban nem éreztem, hogy bárki szimpatikus lenne annyira, hogy lógjak vele - és viszont. Nekem jó volt így, eléggé aszociális vagyok most is, de mint közösségi ember jól működöm.

30/n

2017. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy egyáltalán nem voltak, de volt amikor porul jártam. Pl az exem barátnőjét(sima haverek voltak) barátnőmnek tartottam, de miután szakítotam a sráccal letiltott a csaj.

Érdekes módon ismeretlenekkel rendesen el tudok beszélgetni, de suli után nincs kedvem elmenni kávézni, hogy hallgassam a legújabb szivatásokat vagy pletykákat. Nem vonz.

Van egy haverom, akivel neten ismerkedtem meg, de áprilistől még egyszer se beszélgettünk telefonon vagy ilyensmi, pedig ugyanabban az országban lakunk. Van egy érzésem, hogy ő nem fektet annyi energiát a barátság féle kapcsolatunkba.

Amúgy általában visszahúzodó vagyok, s kisebbrendűnek érzem magam, mint a többiek. Persze, ezért én vagyok a hibás.

18/L

2017. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van, lásd: Előző válaszolók.

Amúgy én tele vagyok barátokkal és a legmenőbb vagyok a suliban.

2017. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: szuper, irigyellek.
2017. jan. 31. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!