Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez az alkoholista kultúra?

Mi ez az alkoholista kultúra?

Figyelt kérdés
Sok embernek Magyarországon a szórakozás kimerül annyiban hogy munka után megy a kocsmába és seggrészegre issza magát, másnap meg tök szarúl van. Ebbe mi a jó? És miért néznek furán azokra akik alkohol nélkül is képesek szórakozni?
2017. jan. 27. 17:28
 1/9 anonim válasza:
100%
Válogasd meg a környezetedet. Rengeteg ilyen ember van sajnos, szóval csak ennyit tehetsz.
2017. jan. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel. Rengeteg ember van, aki nem így él. Sőt, ők vannak többségben.

Azokat meg kerüld el, akik mindennap isznak, részegségig.

2017. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
" seggrészegre issza magát, másnap meg tök szarúl van" Én nem így látom!
2017. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Sok hülye. Még nem jöttek rá, hogy nem szabad kijózanodni!
2017. jan. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most hogy mondod!


Én dolgoztam egy helyen, már nem dolgozol ott, de ott szerintem volt 2 ilyen egyén, egy fickó és egy nő. Na szóval szerintem azok munka után kocsmába mentek aztán ami a csövön kifér, már ami a "bevitelt" illeti, másnap meg nagyon hülyék voltak.


Én is szoktam esténként iszogatni néha, de nem rendszeresen, és nem sokat, 1 pohár fröccs max, hétvége néha. Töményet nem is iszom.


Na szóval volt 2 ilyen irodista, de hülyék is voltak másnap nagyon. Sajnálom őket.

2017. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki minden nap seggrészegre issza magát a kocsmában az nem szórakozásból csinálja, hanem mert alkoholista. Másrészről én például utálom a szórakozóhelyeket a hangos zenét a tömeget, és nekem kikapcsolódás hétvégén este beülni egy kultúrált kocsmába pár haverral és sörözés közben beszélgetni.
2017. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi jó. Csak sajnos Magyarországon sok embernek sz*r az élete, és meló után nem találja más módját a feszültséglevezetésnek vagy búfelejtésnek, minthogy "kisírja" a bánatát valakinek és igyon. Legyünk őszinték, 12 óra meló után senkinek sincs, se ideje, se kedve, se energiája egészséges módon levezetni a feszültséget, mondjuk sportolással. Ilyenkor az a legegyszerűbb módja a lazulásnak, ha bedob az ember pár felest. Nincs is ezzel gond, amíg csak néha-néha történik meg. Csak sajnos másnap megint stresszelik az embert a munkahelyen, és elmegy inni. Harmadnap megint. És így tovább... :/
2017. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De tényleg aki nagyon kötekedik másnap melóhelyen az tegnap nagy bulit csapott szerintem.


Nincs ilyen ember miről beszélsz?


Én munka után fitness terembe megyek, edzeni, 5-kor vége az irodában a munkaidőnek, este fitness terem, hétvégén is.


Miről beszélsz egyébként, korcs semmirekellő hulladék emberekről? Meg is érdemlik.

2017. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az alkoholizmus és a kultúra közel sem említhető egy lapon.
2017. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!