Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Na szóval,17 vagyok cigifüggő...

Na szóval,17 vagyok cigifüggő és alkoholista is. Hogy áljak le?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon??? Ne gondolj rá. Olvass, hallgass zenét, gépezz, stb.
2015. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Az igen gratulálok.
2015. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Na testvérem, ezt hogy sikerült összehozni? De mi jó benne szerinted? Mit érsz el vele, megoldódnak ezzel a gondjaid? Őszintén.
2015. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#1 próbáltam nem gondolni rá de egyszerűen akárhova megyek mindig visszaesek bele, és ez nagyon zavar, nemtudom megálni hogy ne igyak ha van pénzem és mostanra odáig fajult hogy már a gyakorlat alatt szünetben elmegyek inni, és visszamegyek, ha nincs cigi olyan mintha haldokolnék, régebben ment úgy hogy nem gondoltam rá, de mostanra már nemtudok nemgondolni rá, vagy ha mégis sikerül akkor az nem tart sokáig
2015. aug. 26. 17:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Beszélj erről egy pszichológusról, biztos segíteni fog. :) Akkor ki is adnád neki a problémáidat.
2015. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#3 valahogy sodródtam az árral, az elején pont az ellentkező irányba mentem de asztán már idáig jutottam, annyi jó van benne hogy amíg iszok nem számít semmi, elfelejtem a gondjaim, és úgy érzem mintha egy kis ideig élnék, de semmi nem oldódott meg csak most ott vagyok hogy rájöttem mi a helyzet és egyszerűen nem tudok rajta változtatni, most kerestem magamnak egy klubbot ami a korosztályomnak van, játékok stb, talán szép lassan kimászok belőle
2015. aug. 26. 17:49
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nemismerek pszichológusokat, és nemakarom hogy itthon megtudják az ijen problémáim, mert nem olyan a családom hogy ijesmiket meglehet beszélni velük
2015. aug. 26. 17:52
 8/12 opened paradise ***** válasza:

De az nem igazi gyógyír,csak pillanatnyilag feledteti...

Inkább a problémáidat próbáld megoldani.


Az nem rossz,legalább lefoglal.

2015. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De sajnos csak péntekenként van...
2015. aug. 26. 18:00
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a problémáimat én csinálom magamnak, és akárhogy próbálom ez nem változik
2015. aug. 26. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!