Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha tartok a...

Mit csináljak ha tartok a netes ismerkedéstől? L

Figyelt kérdés

Pl. Itt vagy akár a Facebookon oda kerül a sor hogy találkozni akar a pasi akkor lelépek. Egyik felelmem az hogy ügye csak online ismerem és nem tudom milyen a természete a másik meg ha nem ugy nez ki mint a képen és nem tetszik akkor mit csináljak. Nem szeretem megbántani az embereket. És mivel nem számítok csúnyának igy a bőség zavara is itt van.

Nem vagyok alapjában félénk de a netes ismerkedestol tartok.

A volt barátommal is neten kezdtem ismerkedni de ot látásból mar ismertem. Pedig szeretnek igy megismerni embereket.


2017. jan. 30. 18:28
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én neten megismertem egy lányt. Sokat beszélgettünk, többöször is találkoztunk és 3 hónapig együtt voltunk. Egy héten kétszer találkoztunk, úgy hogy 70 kilométerre laktunk egymástól. A neten még lehet egy-két normális emberrel ismerkedni.

17/F

2017. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!