Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel egyszer beszéltem facebookon, azt írta hogy majd holnap beszélünk, de azóta sem írt. Pedig nagyon jót beszélgettünk. Ma találkoztunk (most látott élőben először), köszönt. Valószínűleg nem érdeklem? Vagy lehet még valami?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

1. "egyszer beszéltem"

2. "Ma találkoztunk, köszönt."


Komolyan, hány éves vagy kislány? És mikor ma találkoztatok a köszönésen kívül történt valami érdemleges dolog?

És te mindebből azt szűröd le nagy valószínűséggel, hogy nem is érdekled?


Lehet, hogy elfoglalt volt, azért nem írt. Ma találkoztatok.


Miért kell feleslegesen kombinálni?

2016. szept. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy mikor volt ez, hogy azt mondta, hogy majd holnap beszéltek. Ha 2 napja, akkor nem jelent semmit. Ha 2 hete, akkor valószínűleg nem érdekled, csak ezt nem mondta ki. Az, hogy valaki köszön, szerintem alap.
2016. szept. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!