Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szóval van egy ismerősöm és...

Szóval van egy ismerősöm és állandóan veri a nyálát hogy mekkora bunyós. Sajnos nem tudom elkerülni a találkozást de már idegesít a műsora leverni meg nem szeretném (még). ötletek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 3. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom 2füled van..az egyiken be a másikon ki. Ne foglalkozz vele. Nagyképű akar lenni :D aztán meg lehet sehol semmi..

Egy biztos. Ne bántsd legalábbis ne kezd a verekedést mert te húzod akkor a rövidebb felét. (ha netán úgy megvered)

2017. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki jó bunyós, az nem kérkedik vele. Ez ennyire egyszerű. Kb ugyanaz mint aki állandóan azt meséli hogy húú de megdugott egy nőt és minden nap mást stb..Aki tudja ,csinálja, nem pofázik róla.
2017. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem tudod elkerülni ? Egy busszal jártok vagy valami ?

Miket mond, miért nagyképű ? Űz is valamit ?

2017. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már mindegy elküldtem a faszba .nem lett gáz és nyomom a zöldeket. sziasztok.
2017. febr. 5. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!