Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek van pénzetek borotvára?...

Nektek van pénzetek borotvára? (férfiak)?

Figyelt kérdés
Hogy osztjátok be a kereseteteket? Étel-ital szükségleteiket? Illetve az alapvető dolgaitokat?
2017. febr. 4. 17:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Késsel borotválkozom. Persze csak tompával.
2017. febr. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre, hogy a napi szükségleteim miatt cserben hagytam a saját testemet. Már 500 forint is megerőltető volna elkölteni. Egyedül élek, a teljes rendelkezésem van a lakásom felett és tanulok is. De oly mértékben kimerült vagyok ezáltal, hogy néha szükségem van egy kis kikapcsolódásra is. Igen, iszom. Hetente. Nem hiszem, hogy megválnék ettől a szokástól, amellett sem, hogy rengeteg számlát fizetek be. A hónap végén csak párezer forintom marad. 1-2 ezer. Ami nekem körülbelül egy heti ételellátást jelent. Ti a külsőtöket tartjátok előnyben inkább vagy a jólléteteket? Melyiket választanátok? Nekem sehogy sem jön ki a külső szituáció. Sem a fürdés, sem az arcszesz, sem a spray (fizikai munkát végzek), sem a borotválkozás maga, márpedig sokkal idősebbnek nézek ki a meggyötörtség miatt, mivel rengeteg megpróbáltatáson megyek keresztül. Tegnap azt vettem észre, hogy lassan már borotvára sem telik, ami alapvető volna. Nem telik spray-re, nem telik rágcsálni-valóra. Épp, hogy eszem, dolgozom, alszom. Ebből van annyi, amennyi kell, de ti is megfosztjátok magatokat azoktól a dolgoktól, amelyeket szerettek, csak azért, hogy "jusson" másra is?
2017. febr. 4. 17:05
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem írtam ,hogy 22 éves férfi vagyok, a kérdésem pedig arra irányult, hogy hogy osztjátok be a rendelkezésetekre álló vagyonokat abból a szempontból, hogy egyedül éltek. Természetesen az anonymitást megőrizvén, engem csak az érdekel, hogy van-e olyan ember, aki még egy egyszerű szóda-bikarbónát se tudna megvenni, ha jól evett, mert nehezen hiszem el, hogy csak én vagyok így.
2017. febr. 4. 17:07
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőknek nincs szüksége borotvára?
2017. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Más az esztétikai szempont. A férfiaknak kevésbé kell "szépnek" lenniük, de kell hogy legyen egy tartás, akár csak magukért is, amiért nézik többnek, mint egy utcai csöves. A nőknek más a céljuk.
2017. febr. 4. 17:11
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Egy heti étkezésed 1-2 ezer Forint? Akkor egy havi legrosszabb esetben 8? Mennyi megy el számlákra? Mennyi a heti italozásra? Mire költesz még? Mennyi a fizetésed?
2017. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Nem, több a heti étkezés, hjúsra szükségem van. A sonkám 350 forint lehet, hozzá eszek 3 karéj kenyeret, akár mustárt is veszek még, de egyébként egy hónapig kitart. Ha becsülnöm kellene, akkor 1400-1500 forintba kerülök. A kajám olyan 700 forint, mellé iszom egy felest és egy sört. Napi szinten. Befizetem az egyéb költségeket, pl rezsi, közösköltség és a szolgáltatások, legyen 60 ezer forint, (nem annyi, valamivel több). 89 ezret keresek.
2017. febr. 4. 17:17
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Balazska, te vagy az...?


89e forintbol a fenti eletet sem engedhetned meg magadnak, a rezsi kifizetese utan enni is alig marad penz, nemhogy piazni. Amugy a fenti leiras alapjan egy igenytelen mocskos hajlektalanra hasonlithatsz, nem csoda hogy sehol se vesznek fel normalis munkara.

2017. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
A borotva számomra alapvető. Ha nincs az, akármilyen szépen öltözhetsz, akkor is egy utolsó hajléktalannak fognak nézni, ezért kérdeztem. De azt elfelejtettem írni, hogy inkább egyedülállókat kérdeznék, csak entert ütöttem és elküldte (ahelyett, hogy a "küldést" választottam volna). Érdekel, hogy mások hogy élnek. Mire költötök? Meg tudtok élni? Van különbözet vagy pótlás a jövő hóra nézve?
2017. febr. 4. 17:21
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

180 ezer fizetésből:

Az albérlet nagyon sokat elvisz (havi 80 ezer).

Rezsi max 30 ezer

Bérlet 10 ezer

Kaja: 50 ezer

Egyéb: (tusfürdő, tisztítószer stb.) 10 ezer


Nem iszom, nem dohányzom, bulikba se járok. Vegetáriánus vagyok, a kaján sokat lehet spórolni, gyakran marad hó végére 20-25ezer.

2017. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!