Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális az ha valaki kertes...

Normális az ha valaki kertes házban kilép a házából és a járdáról a fűre vizel? Férfi.

Figyelt kérdés
Megjegyzem, nem megy a kert semelyik sarkába, hanem a járdáról pisil. A fűre, nem messze a ház bejáratától.
2017. febr. 4. 19:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírásért, telefonról írtam.
2017. febr. 4. 19:09
 2/7 anonim ***** válasza:
4%

Mi számít normálisnak? Az normális, ha az embereknek csak felszínes kapcsolatuk van egész életükbe, rabszolgákat csinálnak az emberekből anélkül hogy tudnának róla?

Nem, mégis ez megy, és nagyon kevesen tartják nemnormálisnak.

Biztos van oka rá miért csinálta ezt. Én régen majdnem felgyújtottam a falumban egy területet szórakozásból, mások betegnek néznek, attól még van értelmes magyarázatom rá.

2017. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
A 2-es válaszoló flegmasága mellé azt írom, hogy praktikus lenne, ha lefotóznád ilyenkor és fel is tennéd netre.
2017. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem. Akkor már legalább vonuljon félre a gyanútlan szemek elől, de igazából ha már háza van - bent kéne elintéznie az ilyet.
2017. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aztatot hogy nem lusták én ki sem megyek hanem a sarokba intézem
2017. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából a páromról van szó, több éve együtt élünk.

Szerintem borzalmasan kiábrándító.

2017. febr. 4. 20:19
 7/7 anonim válasza:

Menj ki te is és pisilj a fűbe; aztán kérdezd meg tetszett e.



Apukám is mindig ezt csinálja, mióta fáj a dereka és nem ül le wczni. ésnagyon idegesít...

2017. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!