Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Én voltam a hülye? Vagy más...

Én voltam a hülye? Vagy más is ezt tette volna?

Figyelt kérdés

Egy barátnőmmel megbeszéltük, hogy elmegyünk bulizni. Ő, egy másik lány, és én. Kb 1600 fős buliról van szó.


A nap során volt egy levélváltásunk arról, hogy milyen ruhát vegyek fel, utána feltett egy kérdést az odajutásomról, ez volt 3 óra körül.

Válaszoltam, és visszakérdeztem, hogy mikor lesznek ott, hányra mennek, meg ilyenek, de nem válaszolt. Aztán 8:40 körül (8-kor kezdődött a buli) ráírtam még egyszer, h ott vannak-e már, de erre sem válaszolt, pedig volt wifi meg minden. (Telefonálni technikai okok miatt nem tudunk, így marad az instagram, amihez ugye wifi kell.)

Egy darabig még vártam, de aztán úgy döntöttem, hogy 1600 ember között az se biztos, hogy megtalálnám őt, és nem akarok forever alone-t játszani, meg ha esetleg összefutok más ismerőssel, akik többen vannak, akkor az kínos, mert az ismerősnek oké hogy köszönök, de a többiek furán néznének rám nyilván ha fognám magam és becsatlakornék, meg nem akartam, hogy egyedül lássanak és yen szánalmas kis tinilány hatást keltsek. Szóval úgy döntöttem, hogy itthon maradok, mivel barátnőmről se kép, se hang.


Ti mit tettetek volna?

Én voltam csak béna és beszari, vagy érthető, hogy nem akartam kilépni a bizonytalanságba?


Nagyon kérlek, hogy válaszoljatok!


Bárnilyen őszinte válasznak örülnék!



2017. febr. 5. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Igen hülye vagy.

b+ tessék kilépni a komfort zónádból.

2017. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Sajnállak, hogy lemaradtál egy - feltehetően jó - buliról.

Ha a másik két lány elment, azt hiszik majd, hogy megbízhatatlan vagy. Ha ők nem mentek el,az az ő felelősségük, nekik kell magyarázkodni. Én azért megnéztem volna, ott vannak-e, utána hazajövök, ha nem érzem jól magam. Ha meg jó a buli, akkor ottmaradok és szórakozom.

2017. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
84%

Kicsit túlagyaltad a dolgot.


Azt meg elképzelni nem tudom milyen "technikai dolog" lehet az oka hogy nem tudtok telefonálni...

2017. febr. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
1600 fős tömegben nagyjából lehetetlenség lett volna megtalálni 2 embert, főleg ha bárhogy elérni is képtelenség őket. Abszolút biztos hogy én se mentem volna a helyedben, bár én amúgy sem mennék ilyen helyre szívesen.
2017. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Technikai okok az annyit takar, hogy külföldön vagyok, és nem működik a SIM kártyám, se az othoni, se az, amit itt vettem.

2017. febr. 5. 19:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a megbízhatatlanságról annyit, h ezt pont ők nem vethetik a szememre, mert nem ên nem reagáltam instán. De ettől függetlenül mostmár ên is azt mondom, h el kellett volna mennem... Tênyleg a komfort zóna elhagyásával vannak gondjaim...
2017. febr. 5. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mentem volna el. Eleve nem rajongok az ilyen bulikért, sokkal inkább szeretek csak úgy el lenni a barátokkal, nyugisan. Velük elmegyek néha, de ilyen helyzetben kösz nem, nem azért, mert komfortzóna, hanem mert tudom, hogy egyedül semmit nem tudnék kezdeni magammal. Ilyen alapon csak úgy egy sima délután is ellehetne zavarni a kérdezőt buliba, hogy tessék kimozdulni. Ez egy program volt barátokkal, ahonnan a barátok eltünnek, szerintem tök oké, hogy otthon maradtál.
2017. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én is ezt szoktam, de olyankor írok egy utsó üzit hogy mégsem megyek. előbb vagy utóbb reagál rá vmit.
2017. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
54%
Ez nem minden esetben komfortzóna kérdése, inkább óvatosság. Velem is előfordult már az ilyen. Egyedül ne menj sehova se mert veszélyes! Ha egyedül elmész vhova az feltűnik egy olyan személynek aki pont az ilyenekre bukik és befolyásolhat vmiben. pl:meghív egy italra belekever vmit elvisz egy szobába és ******.De ha szívesen elmennél bátran szólj egy másik ismerősödnek aki szintén megy, hogy nem e csatlakozhatnál hozzájuk vagy vmi.A lényeg,hogy ne légy egyedül. :)
2017. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

férfiként írom: egyáltalán nem voltál hülye. 1600 ember közé egyedül menni kínos, de nem azért, mert te mész oda. Hanem azért, mert nem képesek neked válaszolni a barátnőid. Ha ezek után tisztázzák veled, hogy miért nem reagáltak a kérdésedre, akkor lehet tovább lépni a kérdésben, hogy ki haragszik vagy sem a másikra és van-e egyáltalán oka erre.

Én sem mennék sehova, ha nincs lefixálva minden, ami ilyenkor fontos: érkezés ideje, távozás ideje, utazás mikéntje és beugró.

2017. jún. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!