Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg én voltam a hülye?

Tényleg én voltam a hülye?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, legyen X. Vele és a barátnőivel már egy ideje próbáltam jóba lenni, több-kevesebb sikerrel, de összességében viszonylag jól elvoltam velük. Igaz, sokat nem foglalkoztak velem, inkább csak úgy elvoltam mellettük és ennyi, de nem is ez a lényeg. Múltkor volt egy kis buli, és X pasija is ott volt, Z. (Mellesleg nekem is van barátom, méghozzá elég hosszú ideje.) Rólam tudni kell, hogy sokkal jobban kijövök a fiúkkal, mint a lányokkal, és Z-vel is elkezdtünk beszélgetni az italok kapcsán, csak tanácsot akartam kérni tőle. Aztán a buli alatt jól elvoltunk Z-vel, és egy másik fiú is odajött (Y) és hárman beszélgettünk, nevetgéltünk, iszogattunk. Aztán X-en már látszott, hogy kezd féltékeny lenni, de szinte egyszer nem jött oda hozzánk, hogy bekapcsolódjon a beszélgetésbe, csak olyan fura lett, egész éjjel ki-be járkált a buliról. Nemsokára megjött egy másik srác is, és X a saját pasija szeme láttára ült bele a srác ölébe, meg ki tudja miket műveltek még, sokat nem láttam belőle. Z persze felhúzta magát és elment, de előtte a szakításról mondott valamit nekem és Y-nak, de a buli után én már egyszer sem beszéltem Z-vel. Amúgy X legjobb barátnője is kiakadt, és még én vigasztaltam.

Eltelt kb. 2 hónap. X és az egész barátnői köre, akikkel barátkoztam addig, feltűnően ellenségesek voltak velem, nem vontak be a beszélgetésekbe, kerülték a társaságom, röviden szólva levegőnek néztek, kiközösítettek. Megtudtam, hogy X és Z szakított, és, hogy X szerint erről én tehetek. Így már érthető volt, hogy mindenkit ellenem uszított.

A kérdésem az. Szerintetek is én voltam a hibás vagy X volt az idióta? Csak mert eléggé fáj, hogy az összes lány engem tart egy szemétnek, mikor szerintem nem sok közöm van a szakításukhoz.


2013. aug. 30. 01:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
kicsit késő van már a 3 ismeretlenes kisregényekhez.
2013. aug. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1, Az nem baráti társaság ahol legjobb esetben is csak megtűrtként vagy jelen.

2, Ha van barátod és a srác akivel szemmel láthatóan jól elbeszélgettél ráadásul foglalt, akkor nem kellett volna vele nagyon belemelegedni a társalgásba. Főleg ha észre vetted, a barátnője reakcióit!

2013. aug. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Bocsi, gondolom, hogy uncsi, de nem tudom kitől kérdezhetném meg, aki úgy tudna válaszolni erre, hogy közben nem érez elfogultságot irántam.

2. válaszoló: 1, teljesen igazad van 2, ebben is igazad van, de nem történt köztünk semmi és azóta se dumáltam a sráccal, így nem értem, hogy a szakítással kapcsolatban miért engem hibáztatnak

2013. aug. 30. 01:26
 4/15 anonim ***** válasza:

Gondolj bele! Mégis kit kellene? Te is lány vagy, te nem ugyan így reagáltál volna?

Az is lehet, hogy a másik lány rivális ként tekint rád, akkor meg azt látta, hogy a barátjával beszélgetsz.

2013. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*"volna?" volna!
2013. aug. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen lány vagyok, de ha féltékeny lettem volna mint ő, akkor odamentem volna a fiúmhoz és vagy szóvá teszem neki ezt, vagy csak simán bekapcsolódom a beszélgetésükbe, hogy tudjam miről megy a téma. Ráadásul ő elkezdett enyelegni egy másik sráccal a bulin, és akkor én tehetek, hogy dobta a pasija? Ez kicsit aljas húzás tőle...
2013. aug. 30. 01:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Na látod már majdnem leírtad a választ is. Lányok vagytok! Senki nem tudja megmondani mi jár a fejetekben még egy másik sem! A fiúk legalább elverik egymást és aki az erősebb annak van igaza, ennyi! Az is lehet, hogy csak féltékennyé próbálta tenni a pasiját, csak nem igazán jött össze.
2013. aug. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát verekedni nem akarok, akármennyire is szemétnek tartom a csajt :) És hogy kinek van igaza? Neki van igaza, mert mindenki neki hisz, szóval cseszhetem. De nekem annyi is elég, ha magamban, itt belül tudom, hogy nem én vagyok a hülye. Mert lassan ott tartok, hogy egy barátnőm pasijára se merek ránézni, nehogy az legyen, hogy el akarom tőle szedni. Arra lenne tanácsod, hogy akkor hogyan viszonyuljak a barátnőim pasijaihoz? Nézzek át rajtuk, az úgy jó lesz? :D Egyébként tényleg köszönöm, hogy őszinte vagy.
2013. aug. 30. 01:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit!
2013. aug. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normalisan vieelkedtel. ( Vagy en is hulye vagyok.) A tobbiek eleg szemetek veled. Az elottem szolonak igaza van abban, hogy te nem tartoztal a barati tarsasagukhoz.
2013. aug. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!