Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen élet ez?

Milyen élet ez?

Figyelt kérdés

Ha a facebookonegy kivsit nézem a jó módúak adatlapjait, képeiket,oda jutok,hogy vagy a tv-ben láttam vagy máshol szerepelt , ismert ember kölke.. Szépség versenyenvett részt vagy éppen hostessként szerepel valamelyik budapesti neves hostess cégeknèl.


Hogy kerülnek ezek jó viszonyba egymással és milyen lehet valójában az életük.. Ezek a party hosstesek pl pénzért mennek elbulizni,akikkel facebookon ismerösök azoktol is pénzt kérnènek bulik alkalmakor? Pénzért bármelyiket elhivehtnèm ide oda ezeknek a társaságába belehetne kerülni? Vagy csak pénz kérdés az egész bagázs?


2017. febr. 6. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy a pénztől függ a jó benyomás, főleg ilyen anyagias körben. Ha a csaj azt látja az adatlapodon hogy van lóvé, több milliós fiatal bmw, merci, audi

Egy szolárium alkalmazottját is elvihetnéd akármerre, legyen akármilyen jó csaj. Ha meglátja a környezeted, szívesen mutatkozik veled, pl egy nyaralásra is rábeszélhető némelyik.


Az ilyen közösséget az sem foglalkoztatná utólag az sem ha drogkereskedő, vagy strici az illető.

2017. febr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért akarsz oda bekerülni?

Régi,de igaz mondás: suba a subához, guba, a gubához-már aki érti. Kívülállóként, felkapaszkodva, nehéz lenne ezt véghezvinni.

2017. febr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha felszínesenen elő adom magam és azt látja,hogy van pénz,akkor annyira nem nehèz vagy nem lehetetlen.


Egy fesztiválra nem volt társaságom,mert senkinek " nincs pénze" dolog volt. Akkor egy hostesst vittem magammal,de jól éreztem magam,mintha barátokkal lettem volna. Eleinte féltem,hogy mi lesz,de jó volt. Amíg keresgélgeltem,akkor volt ott egy pár lány kèpe,akikmost kezdenek felbukanni.. Azt a lányt,akit én vittem még nem láttam vissza netcelebek között csak egy egyetemista lány facebookján,de az talán nemhosstess bár kitudja.. Nem a " híresség fajtának" tűnt.


2-szer találkoztamvele egy parti meg egy 'másik eseményre jött velem,ahhoz képest hogy jol el volunk az is pénz centrikus.. Legújabb audival mentünk mindent 5csillagossáformáltam,igy azt látta,amit mutatni akarok a gazdagságot. Akkor kellett nekemakiséret de nemfinansziroznám másnak ezt csak magamnak..nyilván azt is nézik,hogy milyen egyszerü modon jutnak nagyobb pénzhez 1 nap alatt par ora alatt,ugy hogy a munka inkább szorakozás és nem brutto 8000-et kap egy nap hanem netto 20 000-et pl..

Ha van is fix munkájuk igy könnyű hozzá potolni.


Nekem ezek a vip bulik hiányoznak ahol nem sirnak hogy nemfizetnek 4000-et belépőért meg ilyenek. Ezekkel elbuliznék,jol érezném magam.

2017. febr. 7. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!