Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek jó ismerkedési...

Szerintetek jó ismerkedési módszer lányokkal az utcán való leszólítás, ismerkedéskezdeményezés?

Figyelt kérdés

Ismerkednék lányokkal, akár utcán, és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek jó-e az ha utcán mint ismeretlen odamegyek a kiszemeltemhez? 16f, nem vagyok csúnya egyáltalán.

Sokszor mesélem be magamnak h áhh, tuti nem ér rá, van palija stb.

Szerintetek?



2017. febr. 15. 18:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Milyen társaságban pl?
2017. febr. 15. 20:08
 12/21 anonim ***** válasza:

Vegyük sorra:

* Kik szólítottak le eddig utcán?

- Részegek, akik cigit kértek

- Szavazásra rábeszélők

- Cigány asszony pénzt kérve

- Pár füttyögő paraszt

* Megkérdezed, hol a meki. Válaszolok neked, de nem hiszem, el hogy el is kísérnélek. Miért?

- Lehetsz bármilyen jól öltözött vagy kedves, tudod, hányszor raboltak el így embereket?

- Ha nem arra van dolgom, nem fogok kitérőt tenni egy idegen kedvéért.

* Hol kéne ismerkedni?

- Iskoládban, akár osztályon belül

- Ha van hobbid, az ottaniakkal

- Társkeresőn

2017. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Elrabolni xdd egy 16 éves sirok:D eddig akit leszolitottunk jottek velunk

Tarskereson? 16 evesen?okee

2017. febr. 15. 20:45
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

1. Simán lehet, a haverjai ott várják őket.

2. Vannak külön fiatalaoknak társkeresők. Magyarok és az egész világra kiterjedők is.


Én azon sírok, hogy valaki komolyan azt hiszi, hogy egy ilyen leszólításból az lesz,hogy elkíséri a Mekibe. XD

2017. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Miért.. lehetsz beszervezett rokon is. Hidd el hogy sok bűnözőnek nem tabu a gyerek használata. Olyanról is halottam már hogy kutyával csábítottak oda embereket hogy elrabolják őket. Különben is csak példának adta a válaszoló hogy miért nem fognak vadidegeneket a mekibe kísérgetni a lányok. Nagyon sok veszély van főleg a nőkre nézve.
2017. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A társkeresőnek ugyanolyan veszélye van szerintem. Kamuprofilok, tali aztán ott egy kigyurt allat. Am mondanal egy fiatal tarskeresot?
2017. febr. 15. 21:22
 17/21 anonim ***** válasza:
Amúgy az, hogy sok lánynak az a baja, hogy nem szólítják le őket, sztem rohadt hülyeség, mert még a legrondább nemtudoménkit is simán leszólítják, és a lányok többségét zavarja ha egy útszéli suttyó (bocs a kifejezésért) leszólítja. (Pl.: ezerszer leszólítottak már, pedig nem vagyok valami szép.)
2017. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Bocsi előző vagyok, az lemaradt, hogy (a kérdésedre válaszolva) a meki sztem nem rossz ötlet, de úgy max. 2 mondatot tudtok beszélni, mer bizti nem megy el veled. De mondjuk ha elejt valamit vagy nehéz cuccot cipel vagy ilyesmi, akkor oda mehetsz hozzá és segíthetsz neki, és akkor olyan "hős" leszel, és nem úgy fog hozzad állni mint egy idegenhez. És akkor több mondatot is beszélhettek. De egyébként ilyet csak a filmekben láttam, szval nemtudom hogy ténneg jó e, de egy próbat megér.
2017. febr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Utolso, sztem nincs igazad, kevered a 2 szitut, ugyanis volt mar h azt nindta nekem egy lany baraton h nezte egy fiu meg minden es varta h odamenjen stb
2017. febr. 15. 22:03
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem minden lány egyforma,legfeljebb találhatsz olyanokat,akik ugyanugy mint te kétségbeesetten akarnak ismerkedni.

pl. beülsz a mekibe és ott skubizhatsz, kivánhatsz jó étvágyat, de ne légy egyedül te sem.

2017. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!