Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért menő a cigi fiatalkorba?

Miért menő a cigi fiatalkorba?

Figyelt kérdés

Nem értem. Tudok olyan embereket aki képes lenézni, szentembernek nézni azt aki nem cigizik. Már a 12 éves gyerek is a felnőttől kéregeti a cigit, vagy a foldrol szedik össze. Tőlem kérdezte valaki hogy cigizek e, mondtam nem. És rávágta hogy még mindig jokislany vagyok. Pedig nem azért. Büdös, rodhat lesz a fog, drága. Meg láttam már nagyon menő tüdőbetegeket is.

Miert egy füstölő szartol lesz valaki menő?


2017. febr. 16. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Fiatalság bolondság.

Buli, alkohol, cigi (drog).


Utóbbi zárójelben, mert azt én se támogatom. Sőt, a másik hármat is csak alkalmanként.

2017. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-es, pedig van olyan drog, aminek fogyasztása kevésbé káros, mint a dohányzás, ha ésszel használod, és nagyobb élményt is nyújt nála. (Amúgy az alkohol és a cigi is drog.)


Kérdező, én se tudom, hogy mi a jó benne.

2017. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki azt mondja hogy nem káros és nem szabad és rossz. A tiltott gyümölcs pedig mindig édesebb.
2017. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*hogy káros
2017. febr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 thuesday ***** válasza:

Ez ugyanaz, mint a tumblr. Azt is mindenki leszólja, mégis több százezren vannak fent és posztolnak napi szinten...

A cigi együtt jár a most divatos "ál szuicid" életérzéssel. Mindenki depizik és mindenki ilyen káros anyagokkal próbálja a "bánatát" 12-13 évesen enyhíteni. Mindenki öngyilkos akar lenni meg piába fulladni mert hogy a bff-e mással ment berugni😢

Ezért vannak, akik furcsálnak, mert ez számukra egy divat, egy stílus. Õk így fogják fel.

De meg lehet oldani, kezelni is egyszerû: Olyan társaságot keress, akik nem viselkednek úgy, ha nem is lennél ember:3

2017. febr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 thuesday ***** válasza:

A vége kicsit értelmetlen lett:

*olyan embereket keress, akik nem néznek emiatt úgy rád, mintha nem lennél ember

2017. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert kiskorúaknak tilos, és ami tilos, azt mindig menő csinálni. Ráadásul felnőttesebbnek érzik magukat azok, akik isznak meg cigiznek meg szexelnek tinikorban - azt hiszik, ezt jelenti felnőttnek lenni! Aztán majd ha tényleg felnőnek, rájönnek, hogy a munka meg a számlák befizetése jelenti a felnőttséget, akkor majd jól meglepődnek, és már nem akarnak majd annyira felnőttek lenni. :D
2017. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A tinik abban az életszakaszban vannak, hogy elkezd a testük fejlődni, és férfivá/nővé válni, ami persze egy hosszú folyamat, de amikor elkezdődik, akkor a gyerekek elkezdik utánozni a felnőtteket, és egy csomó dolgot kipróbálnak, ami felnőttes (vagy amiről azt hiszik, hogy az). És pont ez az, amitől ők még gyerekek, csak ennek nincsenek a tudatában.


Pl. a tinik között az a "menő", aki ivott már alkoholt, szexelt, cigizett stb., mert azt látják, hogy a felnőttek is ezeket csinálják. Igazából ezek a dolgok amolyan státuszt is adnak nekik egymás között, ezért próbálja ki ezeket olyan sok gyerek, hogy a többi között a státuszuk, elfogadottságuk magas legyen. Ezért van az, hogy a gyerekek vedelik az alkoholt, mert fogalmuk sincs, hogy az igazából mire van. A szexet is sokszor érzelmek nélkül élik át, sok lány csak azért veszíti el a szüzességét, mert az nagy dolog a többiek között... Tehát ezeket a dolgokat nem tudják normálisan, felnőttesen kezelni, ezért kell vigyázni rájuk a felnőtteknek, és megtanítani nekik, hogy mi mire való, és mindent mértékkel kell csinálni, és csak addig, amíg az egyénnek jó (és nem azért kell semmit sem csinálni, hogy a többiek előtt menő legyél).

2017. febr. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gyerekes gondolkodásuk révén befolyásolhatók, ezért tönkreteszik az életüket, ilyen egyszerű. Szívják csak a cigarettát, jó egészséget kívánok nekik. :)
2017. febr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!