Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek menő? Pl suliba

Hogyan legyek menő? Pl suliba

Figyelt kérdés
Marmint igy suliba gondoltam hogy sok fiunak tetsszek. Meg egyebkent ilyen fius tipus vagyok. Leccives csak ertelmes rovid es tomor valaszokat kerek. :)

2016. dec. 25. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Száz ilyen kérdés van, ott találsz elég választ.

Miért akarsz megváltozni? Ha nem tetszel nekik úgy ahogy vagy, nem érdemes foglalkozni velük.

A menő sem egy létező fogalom, szerintem. Lehet sok barátod akkor is, ha fiús vagy.

Nekem ez a hozzáállás szánalmas.

De hogy "értelmes" választ is adjak:

- tesin állj be hozzájuk játszani

- beszélgess sokat, ismerkedj!

16/L

2016. dec. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy lusta elolvasni a terjedelmesebb tanácsokat, ha már rákérdezel valamire. Na az nem hogy menő, de egyenesen vagány.


29/F

2016. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mond apunak, kérjen jövedelem igazolást az önkormányzattú h mennyi segílyt kap, menjen be a vodába és vegyen ájfón hetest neked 0 ftos kezdőríszlettel. Attó menő lesző. Plusz még apu is tud egy kicsit villogni, h neki még erre is fussa.
2016. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És ha mondjuk nem a menőséggel foglalkoznál, hanem elkezdenél tanulni és sportolni, hogy később valóban tetsz a fióknak?


Gondolom vagy vagy 12, de olyan 17-18 környékén az okos, jó humorú és sportosabb nőkket viszik mint a cikrot. És ez nem vicc.

2016. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!