Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen önbizalmam? Hogyan győzzem le a lámpalázat?

Figyelt kérdés

Ezek a problémák főleg az osztályomban jelentkeznek: ha előadást kell tartsak már előre rettegek, félek, hogy elkezd remegni a hangom vagy a lábam(volt már rá példa) és egyszerűen nem tudok megnyílni az osztálytársaim előtt, pedig ők nem tettek semmi olyant, amiért tartanom kéne tőlük. Ha közös tevékenység van mindig visszahúzódok és keveset beszélek és egy nagy szerencsétlenségnek érzem magam, még a hangom is megváltozik. Viszont a barátaimmal nagyon felszabadult vagyok, szeretek ismerkedni, egy ismeretlen környezetben simán összehaverkodok bárkivel és sokat nevetek.

Szerintetek miért van az, hogy az osztályomban Ennyire félénk és visszahúzódó vagyok, máshol viszont nem.

Mit tehetnék ez ellen? Hogyan legyen önbizalmam és mit tegyek a lámpaláz ellen?

Kérlek segítsetek, mert már nagyon utálom ezt a gyáva énemet, szeretnék változni, de nem tudom, hogy hogy.



2017. febr. 18. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha meg akarsz változni ahoz idő kell. Én is ilyen voltam de mára tökre megvaltoztam tejesen kinyiltam. Jó neem teljesen de elégedett vagyok magammal. Gondolj arra, hogy milyen ember szeretnél lenni, élj úgy és pár hét múlva kész is!!
2017. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!