Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elég komoly problémám van de...

Elég komoly problémám van de félek lemenni az orvoshoz, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Elég kényes,ciki problémám van.Nem is nagyon tudom milyen orvoshoz kéne mennem.Röviden leírom.Kb két és fél éve járok edzeni,és télen az egyik ismerősöm a kondi terembe adott egy kis "pluszt" az edzéshez.Ugye szteroidokról van szó.Elég hülye voltam,csináltam egy kúrát,tavasz elején hagytam abba.És hát hogy is fogalmazzak...A kúra után kb semmi nemi vágyam sincs.Azt mondta az ember akitől vettem hogy ez normális utána,de azért én lemennék egy orvoshoz mert félek hogy ez így marad.A baj csak itt van.Nem tudom milyen orvoshoz menjek.Emellett félek hogy valami jogi következménye is lenne mivel ez ugye illegális.Ami még pluszban baj hogy nem vagyok még 18 éves sem.Ilyen esetbe ti lemennétek orvoshoz vagy inkább hagynátok az egészet?

2016. máj. 23. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Te tudod, hogy ér-e ennyit az egészséged.

Igen, "természetes" következmény sok szteroidnál a potenciacsökkenés, a herék elsorvadása, sőt, esetenként még aranyos kis didkóid is nőnek. Ez mind "természetes" jelenségek, ha az ember olyan szereket szed, amik hazavágják a szervezetét. Jobb esetben csak ideiglenes a nem kívánt mellékhatás, de nem ritka az sem, hogy maradandó.

Az pedig, hogy minden marhaságot beszedsz, amiről azt sem tudod, hogy mi, meg milyen (mellék)hatása van, nagyon nagy felelőtlenség.

2016. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Remélem tanultál az esetből.Fejezz be minden adalékanyag beszedését.Lassan majd kiürül a szervezetedből .
2016. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Ezt akartad, te választottad önként, senki nem kényszerített rá. Most minek síránkozol ???
2016. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Menj el mindenféleképpen! Urológus-szexológushoz!!
2016. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Urológus ebben nem tud mit tenni.Nem szervi bajod van .
2016. máj. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Állj le a szteroidokkal, és szép lassan helyre jössz. Ne csinálj többet ilyen butaságot.
2016. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Első körben háziorvos - ő majd elküld a megfelelő szakrendelésekre.
2016. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Endokrinológus foglalkozik a belső elválasztású mirigyekkel és az általuk termelt hormonokkal.(A szteroidok a mellékvesekéreg által termelt hormonok). Persze kell háziorvosi beutaló,tehát a háziorvosodnak mindenképp el kell mesélned a történeted.
2016. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
Golyóid kisebbek lettek? Mikor hagytad abb, előtte mennyi ideig szedted?
2016. máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Gratulálj az ismerősödnek, hogy megmérgezett. Egyúttal, hogy mással ne tegye ugyanezt, nevelő célzattal verd agyon vagy jelentsd fel, vérmérséklet szerint.

Sajnos az emberek nagy része ilyen, mint te, azt hiszik, munka nélkül is el lehet érni azt, amiért mások megdolgoznak.

Rajtad nem tudunk segíteni, de más, aki ezeket olvassa, talán tanulhat az esetedből.

2016. máj. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!