Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Külföldi meghívottam régóta...

Külföldi meghívottam régóta nem lép velem kapcsolatba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tervek szerint egy hónap múlva jönne egy vendég külföldről, de január óta nem válaszol semmilyen üzenetre, nagy részüket el se olvasta. Próbáljam meg valahogy telefonon elérni, vagy az már zaklatás lenne?
2017. febr. 24. 21:00
 1/5 A kérdező kommentje:
A rosszindulatú válaszok elkerülése végett: uniós állampolgárról (cseh) van szó, tehát semmiféle segítséget nem nyújtottam semmilyen menekültnek!
2017. febr. 24. 21:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Idegen? Lehet hogy meggondolta magát és nincs pofája megmondani inkább eltűntet játszik.
2017. febr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem idegen, Erasmusos ismerős!
2017. febr. 24. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valamiert nincs internetes hozzaferese, vagy nem tudja a fiokjat hasznalni . irj neki kulso mail cimre, de ha nem valaszol a ho vegeig, akkor en biztosan felhivnam, max nem veszi fel, es majd keres, amikor o akar ( ha akar), de nem lennek bizonytalansagban.
2017. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szimplán felhívod, hogy akkor tuti jön- vagy nem, mert akkor elkezded szervezni a programokat.

Egyértelmű, hogy telefonon is megdumáljátok előtte.


Azonban ez a nem válaszolgatást, már lassan két hónapja, nem sok jót jelent.

2017. febr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!