Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Titeket nem zavar ha halljátok...

Titeket nem zavar ha halljátok az anyukátokat vagy barátotok anyukáját fingani? Mert engem nagyon.

Figyelt kérdés
2017. márc. 6. 16:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%

# 7


Lehet én vagyok az. :DDD


A nőktől elvárt?

Hm te is teljesíted a sztereotipikus elvárt férfias viselkedést pontról pontra? Vagy csak mások felé vannak elvárásaid?

2017. márc. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
Ha a kérdező egyáltalán hímnemű (férfit nem írok, a kérdés alapján ahhoz még fiatal), akkor biztos sírás helyett fingik, az anyja meg sírhat, neki az a ciki, ha eldurrant egyet.
2017. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

Engem nőnél és férfinál is egyformán zavar, amikor szándékosan úgy eregeti,hogy más is egy légtérben van vele.

Szerintem nem illik.Természetes dolog, de ki lehet menni a kertbe vagy az erkélyre és ott elengedni.Vagy a wc-ben..Tök mindegy, de nem illik más előtt szerintem.

Ha kicsúszik az más, de szándékosan kinyomni állandóan szerintem tahóság.

Természetes,de senki nem kíváncsi rá.A kakkantás is természetes, mégsem egymás előtt szokás csinálni,hanem mindeki elvonul.

Egyébként nőknél és férfiaknál nem kéne különbséget tenni ezen a téren szerintem.A nők is ugyanúgy pukiznak,kakilank,büfögnek,mint a fériak.Csak annyi a különség,hogy a nők legtöbbször tudnak viselkedni társaságban, míg a férfiak nem.

2017. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Metionin ***** válasza:
55%
Ha véletlenül kiszalad egy, az nem érdekel, mindenkinek van bélműködése. Nem mindegy, hogy véletlenül jön ki vagy szándékosan nyomja az ember orra alá, mint pl. otthon apám (szerinte ez vicces, bizonyára a kocsmai haverjai számára az). Szóval ha kicsusszan, úgy teszek, mintha meg sem hallanám.
2017. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!