Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Téged nem zavar ha egy ember...

Téged nem zavar ha egy ember nem ismeri azt a szót hogy kommunikáció?

Figyelt kérdés

A nem ismerès alatt azt èrtem hogy nem is alkalmazza,tehát nem kommunikál olyan helyzetekben amikor szükséges vagy illő lenne. Most ez jutott eszembe először pèldakènt de volt több zavaró eset is: Állok a buszom. Egyszercsak arra lettem figyelmes mintha valaki húzná a táskámat lefelé a vállamról. Hátra fordultam ès tényleg húzta valaki a táskámat méghozzá egy idős nèni. Mikor ránéztem mèg akkor sem szólt semmit,csak csóválta a fejét mintha èn lennèk a bunkó. Persze rájöttem hamar hogy azt akarja hogy vegyem le a táskámat mert nem fèrt el,de mièrt nem lehet annyit mondani,hogy lègyszi vedd le a táskádat,ahelyett hogy tettlegesen matat a másik tulajdonánál.

Vagy egy egészen más eset: A panelházban vannak emberek akiket már jó ideje ismerünk mert már több mint tíz éve itt lakunk. Jön velem szembe egy lakó a lépcsőházban,ráköszönök hogy jó napot. Erre lehajtja vagy elcsapja a fejèt,hogy ne kelljen köszönni. Mintha írtózna attól hogy meg kelljen szólalni. Most őszintén nehezère eset volna annyit mondani hogy heló vagy valami?


2017. jan. 15. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Tirpákok mindig voltak és lesznek is.Engem nem zavar mert lesz@r0m őket. A lépcsőházas velem is megtörtént mondom neki "Jó napot!",koma fejet lehajt akkor mindig hozzáteszem "akkor nem!"
2017. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az "ismer" és "alkalmaz" nem szinoníma! Innentől fogva a helyedben inkább saját magamra koncentrálnék először...
2017. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A dolog első részében nem értek egyet. Hülye táska miatt voltam már olyan szituációban, hogy a reggeli csúcsban még egy zsebkés is előkerült, csak mert az ifjúság számára nem volt világos, hogy nem lehet tőlük elférni. A nem rakom a földre féle közöny nem igazolás erre. Odafigyelés mindkét oldalról, azt kész.

A második meg, hát jah. De szuverén joga nem köszönni, meg fejet forgatni, ezen igazán nem akadok ki, legközelebb nekem se kell koptatni a szám :)

2017. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ők csak nem kommunikálnak, attól még ismerhetik a jelentését. Te vagy az, aki nem ismeri vagy az ismer vagy a kommunikál jelentését.


Egyébként nehéz életed lesz, ha ilyeneken akadsz fel.

2017. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem.

(Am miaz?)

2017. jan. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!