Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, megfelel első randina...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, megfelel első randinak csak egy szimpla esti séta?

Figyelt kérdés
Van egy leányzó aki nagyon tetszik nekem, szerintem én sem vagyok közömbös számára. El szeretném hívni randizni. Arra gondoltam, hogy sétálhatnánk egyet sötétedés után és ha bejönne a dolog, utána elhívnám színházba, mivel odavan a színházért. Nektek tetszene az e-fajta "kezdés"? Vagy inkább hívjam el eleve színházba? Van jobb ötletetek? Nektek mi jön be első randinak?

2017. márc. 15. 18:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%

Sétához kényelmesebben öltöznék, színházhoz elegánsabban. Így nem tetszene, hogy rángatnak.


De első randinak ez túl drága.

2017. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mármint a színházat második randinak gondolnám. Első: csak séta. Második: színház.
2017. márc. 15. 18:21
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp nem mennék el olyan első randira ami sötétedés után kezdődik.
2017. márc. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Másodiknak is drága.


És igen, idegennel sötétedés után nem ténfergek az utcán.

2017. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként azt mondom, hogy számomra unalmas lenne egy szimpla sétálgatós randi. Főleg azt figyelembe véve, hogy este.. nem biztos, hogy a lány annyira élvezné.

Helyette inkább egy sokkal hagyományosabb, vagy inkább a másik véglet, egy sokkal modernebb randit tudnék elképzelni.

Pl.: Vacsora

Vagy: Bowling

Azonban a színház nem valami szuper, az alatt nem lehet beszélgetni, csak ha kijöttetek. Az inkább komoly kapcsolatokba való.

2017. márc. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
52%
Nekem tökéletes lenne a séta. Kora este indulnánk és úgy sötetedne rank ,az ugy romantikus lenne
2017. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást már jó rég óta, biztos vagyok benne, hogy el merne jönni velem sötétedés után is.
2017. márc. 15. 18:31
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Miért nem hívod el egy romkocsmába, vagy pubba? Még biliárdozni is tudnátok (tanítgathatod, ha bénuska) vagy dartsozni stb. Jobb, mozgalmasabb randi.
2017. márc. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%
Egy séta magában azért nem annyira izgalmas... Inkább kséő déluán hívd el, menetk közben meghívhatod egy kávéra/teára vagy valami harapnivalóra és közben beszélgetés. Na meg annyira még nincs jó idő, hogy órákig este szabadtéren legyetek.
2017. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üljetek be egy teaházba, utána akár sétálhattok is, bár ahhoz még talán hűvös van...
2017. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!