Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom kb.2 honapja elkezde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom kb.2 honapja elkezdett inni. Delutanonkent, es estenkent 2-3 pohar tomenyet megiszik. Ez soknak szamit? Vasarnap akarok vele errol beszelni. Mit javasoljak, vagy egyaltalan, hogy kezdjek hozza?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
ez azé már sok. ha van alkesz a családban, akkor mondd meg neki, hogy nagyon szereted és félted, nem akarod, hogy úgy végezze
2012. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez rengeteg, főleg tömény, én ennyitől meg is halnék. Szerintem próbálkozz úgy, hogy ez az egészségére nagyon nincs jó hatással és te aggódsz érte. Nekem az a tapasztalatom, hogyha kivered a hisztit hogy ne igyál stb annál rosszabb lesz, persze mindenki más.
2012. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jo otlet, koszi!

Es szerintetek meg nem tul keso, hogy abbahagyja?

2012. nov. 29. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nincs késő semmihez, de miért kezdett el inni? Mert az okát is meg kell találni..
2012. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azt mondta ( nem az ivassal, hanem massal kapcsolatban), hogy depresszios lett, nem volt munkaja stb. Akkor kezdte el, de eddig nem szoltam, viszont egyre jobban aggaszt, igy szolnom kell.

Mar van munkaja, csak gondolom nem birja abbahagyni.

2012. nov. 29. 22:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Minél előbb lépj mert nem lesz jó vége! Sok sikert! :)
2012. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi!

Vasarnap akarok vele beszelni.

Csak sajnos eleg onfeju es makacs :(

Nem egy pohar borrol van szo, hanem 3 pohar brandyrol, whiskyrol minden este. :(

2012. nov. 29. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!