Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Felkértem a fiú osztálytársama...

Felkértem a fiú osztálytársamat Keringőzni és most az egész évfolyam rajtam röhög . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
alapból jóba voltunk és rögtön elfogadta a felkérést mert tudta h én nagyon szeretnék táncolni és nem tetszik egyáltalán meg semmi de olyan pletykák terjengenek hogy tetszik meg egyszer kétszer valami másik osztályból való gyerek leszólt miatta nyilvánosan. Szerintem hogy felkértem nem volt gáz de mindenki szerint az volt szóval most mit csináljak ??? Nem tudom elengedni a fülem mellett mert így meg táncolni is gáz😭😭

2017. márc. 19. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Szünetben a folyoson?
2017. márc. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem hanem messengeren mert nyilvánosan nem mertem
2017. márc. 19. 22:36
 3/9 patabee válasza:

Ne foglalkozz velük, ti tudjátok az igazságot,ők meg azt hisznek amit akarnak:)

Ők a gázak nem te !!

2017. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hanem messengeren mert nyilvánosan nem mertem
2017. márc. 19. 22:48
 5/9 A kérdező kommentje:
Jaj véletlen beillesztettem megint xddd szóval csak annyi h köszi amúgy de nem tudom elengedni a fülem mellett mert nagyon bánt ez az egész meg minden
2017. márc. 19. 22:50
 6/9 patabee válasza:
100%

Értem..

Hát de még nyugtatlak ilyen helyzet velem is volt :D :)

Csak én fiú vagyok.. és nekem is kb az egész így zajlott le, csak én nem táncolni hívtam meg a lányt hanem moziba..

De full barátilag, aztán már aznap úgyan így terjengtek a hülyeségek rólunk..

Aztán kb egy hét múlva teljesen mindenki elfelejtette az ügyet, mivel jött egy másik téma :)

Ezzel arra akarok célozni hogy feleslegesen idegesíted magad ezen, mindig van újabb téma amiről fognak tudni beszélni, aztán elis fognak rólatok felejtkezni:)

2017. márc. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi gáz nincs benne :D Kit érdekel mit beszélnek, ne foglalkozz velük :D Ez még közel sincs a gáz kategóriához , ha most írnék ide egy gáz sztorit ,akkor tuti mindenki lepontozna szóval inkább nem teszem :D
2017. márc. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is felkértem annó az osztálytársam, akivel jóban voltunk, ráadásul én osztályfőnöki órán, hangosan. :D Egyedül amiatt voltunk téma egy ideig, mert én 165cm vagyok, ő meg 2 méter körül járt, és közölték, hogy disznóság elvenni a magasabb lányok elől a jó partnert. 3:)

Szóval el nem tudom képzelni, mit lehet ezen röhögni középiskolában (ugye az??? ) de majd abbahagyják, nyugi van.

2017. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még egy gondolat: a legtöbb gimnáziumban a lányok vannak többen. Ergo szép is lenne ott ülni, malmozni, és várni, hogy a fiúk felkérjék ez embert táncolni... Amíg ők vannak kevesebben, menni fog értük a harc. Ergo ha biztosra akarsz menni, felkéred gyorsan aztán kész. Nem férjül kérted... :D
2017. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!