Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van az egyetemen egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az egyetemen egy lány akit csak a több száz fős előadásokon szoktam látni semmi közös óránk nincs, ráadásul szerintem az egész évfolyam legszebb lánya, hogy tudnék ismerkedni vele vajon?

Figyelt kérdés

nem vagyok önbizalomhiányos de soha nem alakul úgy hogy bármi minimális esély lenne a kommunikációnak akár elindítására is. és mint mondta a csaj egy álom...én meg azért nem vagyok álompasi :D :D tudom nem csak a külső számít, de azért valamennyire neki is gondolom :D

ha valaki ismeri Nicole Aniston nevű felnőttfilmest, rá hasonlít csak még sokkal szebb :)

ja facebookon sem ismerősöm...vadidegeneket meg nem szeretek jelölgetni, úgy hogy soha nem is beszéltünk pl



2016. szept. 28. 17:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
21f
2016. szept. 28. 17:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Hiába vagy Vin Diesel b-azdki, ha nem mersz odamenni hozzá!
2016. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
elolvastad a kérdést? nem tudom ki ő, milyen órái vannak stb...egy nagy előadóban látom néha mikor véletlenül pont mind a ketten benn vagyunnk :D
2016. szept. 28. 17:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De olvasta a kettes, ezért írta amit írt. Felnőtt vagy, odamész vlmi alibivel. Pl. meg tudod mondani, h merre van a 34-es terem? Sokszor láttalak itt, milyen szakos vagy. Stbstb...
2016. szept. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Teljesen esélytelen. Szerintem ne ringasd magad illúzióba, mérlegeld racionálisan, hogy van-e esélyed nála, mert szerintem egyértelműen nincs. Keress egy hozzád való lányt, és ne egy ilyen elérhetetlen extravagáns nőnél próbálkozz. De ha mégis úgy döntesz, hogy márpedig meg akarsz ismerkedni vele, számolj azzal, hogy igencsak nagy lesz a konkurenciád.
2016. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legyél az évfolyam legjóképűbb fiúja! Másképp nincs esélyed.
2016. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Menny oda hozzá és kérdezd meg tőle, h a művészneved nem nicole aniston? Hidd el, ha tudja ki az , vagy utána néz, akkorbiztos emlékezni fog rád. Utána pedig már nyert ügyed van :)
2016. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sokan szokták körülrajongani? Ebből fel tudod mérni a konkurenciát. Nézd meg kikkel beszélget.
2016. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

tudom hogy nincs sok esélyem, szóval igazából veszíteni valóm sincs nagyon :D nem depiznék be ha lepattintana :D :D csak egyszerűen tényleg alig látom, nem tudok róla semmit,...

7es ötlete amúgy ütne :D :D

2016. szept. 28. 19:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jár arra az órára, kérd el tőle a jegyzetét, hogy leírhass valamit, ami neked kimaradt. Aztán amikor visszaadod neki, kérdezz rá pár dologra a jegyzetéből, amit nem értesz tisztán. Ha ezekről sikerült elbeszélgetni, viszonzásul meghívhatod egy kávéra vagy valamire.
2016. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!