Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ér ennyit az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ér ennyit az egész?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki 2. éve évfolyam társam, 3 órám van vele egy héten nagyon tetszik már az 1. év óta. Elszeretném hívni az egyik este buliba (persze csak ha ő is szeretné, de pontosan még azt sem tudom, hogy hova kéne) és személyesen beszélgetni vele nem csak Facebookon, mert Fb.-n elég sokat szoktunk beszélgetni, de sajna személyesen nem annyira mert szoktam sietni (késések miatt), és azt szeretném kérdezni, hogyha megkérem és netalántán elutasít nem leszek egy kicsit gáz az ő szemében, hogy megkérdeztem? Ui.: Lányok ti mit gondoltok arról a srácról akit visszautasítottatok?

2014. szept. 12. 20:37
 1/3 anonim válasza:
Ha minden nap beszélgettek fb. - n akkor nem valószínű hogy elutasítja a felkérést.Amúgy is próba szerencse. sok sikert.
2014. szept. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát olyan 2 naponta beszélgetünk kb . és mi van ha kedvel meg minden, de nem szeretne még kapcsolatot, utána később elég necces lenne megkérdezni. :/
2014. szept. 12. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért vagy mindig késésben? Nem lehet, hogy ha kicsit előbb indulnál vagy hasonló, akkor tudnátok személyesen is beszélgetni? :) Én inkább ezt próbálnám először a buliba invitálás helyett :)
2014. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!