Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Házibuliban rányitottam két...

Házibuliban rányitottam két srácra akik rendesen egymásba voltak gabalyodva? Mit kellett volna mondanom tennem? Visszacsuktam az ajtót és mentem tovább?

Figyelt kérdés

Haveroméknak hatalmas családi házuk van kert stb és gyakran van náluk házibuli. Szülők ugye ilyenkor sehol az megy ami belefér. Ilyenkor ugye nem teljesen józanul hamar egymásba gabalyodnak a párocskák és keresnek egy félreeső szobácskát ahol ugye aktuálpolitikáról polemizálhatnak.

Na barátnőmmel mi is egymásnak estünk indultunk valami helyet keresni benyitunk valahova egyik srác áll másik srác térdel előtte és nem írom le mit csinál. Mindkettőt ismerem egyébként.

Pillanatnyi csend és lefagyás majd ajtó becsuk és mondom a barátnőmnek asszem ez foglalt. Ő nem látta ki van bent nem is kérdezte.

Azóta is naponta találkozom az egyik sráccal el se tudom kerülni de egy szóval se hozta szóba a dolgot, csak azóta kicsit hülyén érzem magam ha rám mosolyog. Mert mi van ha azért mosolyog rám…

Szóval hogy kell lereagálni egy ilyen szitut akkor és ott és utólag?


2017. márc. 21. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azért mosolyog, mert elég intim helyzetben láttad...


24F

2017. márc. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezzel semmit se csinálni, tegyetek továbbra is úgy mintha mi sem történt volna. Igazából nem is történt semmi. Az hogy mosolyog rád az meg nem azt jelenti hogy veled is hasonló dologra készül.
2017. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát velem nem is készülhet, mert ehhez két ember kell és az egyik(én) az hibádzik a képletben.
2017. márc. 21. 12:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár. Csinàlj úgy, mintha nem történt volna semmi.

Persze ha heteró párra nyitottàl volna rá, eszedbe nem jutott volna kérdést feltenni. Jól gondolom?

Amimor igazából a lényegen nem változtat, hogy 2 pasi volt.

2017. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel másabb, hogy két fiú volt ott mint ha két eltérő nemű ember lett volna?

Ha ennyire ráparázik egy ilyen apróságra egy ember... hogy akarunk mi fejlődni? o.o

2017. márc. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"hogy akarunk mi fejlődni?"

Hogy TE hova akarsz fejlődni azt én nem tudhatom, de ÉN oda nem akarok fejlődni ahol a homárság természetes, és csak legyintünk rá.

Regresszív fejlődés? Kösz nem.

2017. márc. 22. 10:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Miert nem csinaltatok 4esbe? Vagy esetleg gang bang
2017. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!