Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nekem miért nem lehet egy...

Nekem miért nem lehet egy olyan barátom, akivel rendesen el tudok beszélgetni? Miért csak olyanok vannak, akikkel nem lehet?

Figyelt kérdés

Több éve már csak két olyan "barátom" van, akikkel el tudok menni nagy nehezen pl. kocsmába (mert bulizni nem szeretnek), de oda is csak úgy, hogy én ajánlom fel, maguktól fel nem ajánlanák. Amikor oda elmegyünk vagy akárhol máshol "beszélünk" mindig csak az van, hogy csak én beszélek végig, minimális a reakciójuk és őnekik eszük ágába nem jutna feldobni egy témát, vagy legalább valamit nyögni arra, amiről már egy 5 perce beszélek folyamatban, mert kerülném a kínos csendet. Nagyon idegesítő és már nagyon unom!! Ők egymással is ugyanannyit beszélgetnek, mint velem, úgy hogy nincs az, hogy mondjuk kiközösítenének, mert akkor eleve nem jönnének el, ha hívom őket pff még szép, hogy eljönnek, mivel sehova nem jár egyik sem, csak akkor ha én hívom őket. Új barátokat az egyetemig viszont nem tudok szerezni, mert a sulim egy porfészek, tele van cigánnyal. Én nem vagyok az, van is (sajnos) több olyan, akivel ott tartanom kell a kapcsolatot, mert inkább velük legyek, mint ellenük, na mindegy.. A lényeg az, hogy csak erre a két nyomorultra vagyok utalva. De amitől betelt a pohár, az most szilveszterkor történt.. Velük "kellett" töltenem a szilvesztert, mert különben otthon töltöttem volna. Nem számítottam amúgy sem tőlük egy nagy bulira, mert csak akkor ered meg valamennyire a nyelvük, amikor isznak, de hogy ekkora nagy csalódást okozzon, arra nem számítottam. Készítettem egy yearmix-et, három napig csináltam, csak azért, hogy megmutathassam nekik, és hogy megalapozzam a jókedvet (ne csak piával), de az egyik jobban sz*rt bele, mint a másik. Az egyik gépezett végig, a másik meg ott unatkozott, de kib*szott látványosan (elnézést, de így visszaemlékezve megint fel ment bennem a pumpa) és erre fogta az egyik, aki olyan nagyon unta magát és felhívta az egyik ismerősét és csak úgy kijelentette, hogy most találkozni fogunk vele, meg sem kérdezett, hogy nem-e baj, vagy hogy nem-e esik k*rvára rosszul nekem ez, hogy ennyire sz*rik arra, amin ennyit kínlódtam meg rám, de oké mondom jól van, lenyeltem. Ezután végig le sem sz*rt engem, azt a minimális tiszteletet nem adta meg nekem, amit én neki mindig megadok. Ha unja magát velem akkor oké, mondja meg, hogy nem veled akarok szilveszterezni és akkor erre azt mondtam volna, hogy oké, ez így korrekt, de az hogy elb*ssza az én szilveszteremet is ezzel, annak végképp nem láttam semmi értelmét.

Másik sztori: tavaly nyáron fellépett Szigeten a kedvenc előadóm és mondom erre mindenképp el kell mennem. Első fesztiválom volt, ennek a kettő "barátnak" nevezett személynek is ez volt az első (velük kellett mennem, mert inkább velük, mint egyedül, bár így utólag már nem vagyok benne olyan biztos) és két napig voltunk ott. Tudjátok, milyen sz*r érzés volt, hogy mindenki ott jó kedvű, bulizik a barátaival, beszélgetnek jókat velük, gátlástalanul szórakoznak, én meg ott ülök egész nap a kib*szott sátor előtt ezzel a két UNALMAS senkivel és semmit nem csinálunk? Én nem tartom magam menőnek, de basszus nem egy világbajnok lúzer ismerősöm jobb fej, mint ezek.. És akkor most mindenki azt mondaná, hogy miért nem becsülöm meg ezt a kevés embert aki mellettem áll, amikor hívom őket.. hát már rohadtul nem ez a helyzet. Többször hátba szúrt az egyik, elárult és egy kicsit sem tisztel engem. Levegőnek néz, vagy egy lúzernek vagy nem tudom, annak ellenére, hogy én mindent megteszek annak érdekében, hogy jó legyen a viszonyunk és mindig próbálom biztosítani a jókedvet meg a témát, elegem van... csak én járok így??



2017. jan. 4. 16:41
 1/6 A kérdező kommentje:
És nem a sérelmek érdekelnek engem, azokra tojok, hanem már unom, hogy nincs egy olyan személy, akivel bármiről el tudok beszélgetni és nem csak hallgat, hanem reagál is, MINT EGY NORMÁLIS EMBER. Amúgy 20/f vagyok.
2017. jan. 4. 16:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugye nem Hardwellen voltál Szigeten? :D Én otthagytam volna őket a p!csába, és bementem volna a tömegbe egyedül... egy live set bőven megér ennyit, legalábbis nekem. :D


22/F

2017. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lol de Hardwellen voltam!:D és úgy is volt, ahogy mondod, egyedül elmentem és FÉNYÉVEKKEL jobbat buliztam külföldi idegen emberekkel, mint ezekkel..
2017. jan. 4. 16:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Tökre megértelek, pedig nem a nyitottságomról vagyok híres, de tuti én is random külföldiekkel buliztam volna. Szerintem felejtsd el ezeket a gyökereket. Én se érzem jól magam ilyen életunt kis gyerekekkel akik egész nap az ájfónt nyomomkodják és nem tudnak semmihez hozzászólni.
2017. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen sajnos :( Szóval várom a jelentkezőket! :D 21/L
2017. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én most már konkrétan ott tartok hogy egy darab barátom nincsen es mindig próbáltam megbecsülni az ilyen szánalmasabb fajtákat akik csak lehuztak meg különféle erdekek miatt voltak velem de igazából sza.tak rám szoval szep lassan nem kerestem mar senkit aztán Megkaptam az igazságot élesben ami az higy tebyleg szarnak rám mert nem keresnek , nem tudom ennek van e koze ahhoz hogy a szemelyisegtesztembol megtudtam hogy INTJ tipusu ember vagyok akik Elvileg önnmagukban élnek , de azért szeretnek egy két igazi barátot is /26,f/ es talán magasabb az iq-m mint az eddigi barátaimnak de akkor sem ertem hogy miért ilyen semleges velem mindenki mikor én mindig mindent megtettem értuk tobb embernek is tereltem az útját az életben és végül már nem is barát voltam nékik csak valami megmondó ember aki tudja mit hol hogyan de mikor épp semmi bajuk nem volt nem,kerestek . Szoval rossz ez így , már a korlátlan előfizumat is visszadobtam mert nincs kit felhivjak, nem járok már pestre sem mert a barátaim legtobb részben csak buliznak cuccoznak amiket én inkább elkerülök ugyhogy csak ülök itthon vidéken naphosszat egyedül és lassan már a telefonom lesz a legjobb barátom pedig abszolút egy közvetlen nyitott gondolkodó tipusú ember vagyok és nem hiszem hogy ne lehetnének barátaim de mégsincsenek . Fészbukon is csak 2 ismerősöm van azok is családtagok szoval hurrá nagyon szép az élet . Nem tudom mit tehetnék igazából , se párkapcsolatom se semmi evek óta. Néha azt hiszem hogy valami pszichopata tüneteim vannak már aztán rájövök hogy csak tul sokat gondolkodok mert mást sem tudok egész nap csinálni mivel egyedül vagyok , itthon sincs senki egész nap , van hogy napokig és egy lovastanyánk van , néha a lovakkal beszélek vagy a kutyámmal de már ezt is egyre kevesebbet mert tudom hogy nem értik a szavaim. Néha kisírom magam , néha csak lefekszem és nézek fel az égbe es a világegyetemen gondolkodom , van hogy átalazom a napokat csak hogy gyorsabban telljen az idő , néha még rajzolok igaz ugy érzem nincs miért mert senkinek sem mutathatom meg azokat és már egyáltalán nem hallgatok zenét sem csak filmet szoktam nézni hogy telljen az idő, vagy melózok Itthon a lovakkal etetek itatok , de igazából semmi nem történik velem .
2017. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!