Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem szeret senki?

Miért nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Nem akarom sajnáltatni magam,de úgy érzem most már tényleg segítségre van szükségem.

21 éves lány vagyok, már kiskoromban nem stimmelt velem valami,visszahúzodó,csendes voltam,nehezen teremtettem kapcsolatot.Nem igazán voltak barátaim az oviban sem,és igazábol sohasem.Mármint volt egy-kettő de nem voltak igaz barátok,inkább csak heverok.A szüleimmel sem jó a kapcsolatunk.Nem tudom miért vagyok ilyen,kicsit antiszociális, de még is magányos vagyok és vágyom a társaságra, de valami vissza tart,és félek valamiért.Nem hibáztatom a családom mert részben az én hibám hogy nem alakult ki az a kapocs, de szerintem ők sem adtak/adnak meg megfelelő figyelmet nekem.Sokáig depressziós voltam,az sem érdekelte őket,észre se vették, hónapogig alig ettem,nem tanultam,suli után egész nap csak feküdtem a sötét szobámban.Volt öngyilkossági kisérletem is, akkor azt mondta anyum hogy kár hogy nem haltam meg.és még nagyon sok ilyen bántó dolgokat vágtak a fejemhez egész életem során.Suliban is mindig ki voltam közösitve,gúnyoltak, volt hogy meg is vertek.

Azóta valahogy megerősödtem és össz szedtem magam nagyjábol, viszont most meg ismertem egy fiút. (tudni kell hogy elötte csak egy barátom volt) de ugyanúgy mint az elöző barátom,pár hónap után azt mondta hogy nem szeret. És most úgy érzem el vagyok cseszve nagyon,és soha senki nem fog szeretni.21 éves vagyok, nem nagyképűsködésböl de nem vagyok bányarém se, bár szép sem.Még is mintha láthatatlan lennék.mindig is az voltam.Elviselhetetlenül magányos vagyok és üres.

Viszonylag egy erős lánynak mondanám magam,mert már sok szarságon túl vagyok, és tényleg nem sajnáltatni akarom magam, reálisan látom a dolgokat, nem hiszek az átokban meg ilyenek, tudom hogy nekem is kellene változatnom de fogalmam sincs hogy hogyan.Úgy érzem muszáj lépnem valamit különben megörülök.És öszintén kicsit félek hogy megint oylan mélyre kerülök mint anno.



2017. márc. 26. 19:50
 1/2 anonim válasza:

Figyelj én csak azt mondom hogy próbáld meg azt ki stabilizálni ami forog körülötted próbáld meg azt hogy szard le másoknak a véleményét és főleg magadat próbáld azt belebeszélni hogy igenis erős vagyok és az érdekeljen amit igen is szeretsz hidd el azt hogy úgy sem tudom meg csinálni meg mások is ezt mondják úgy sem tudod megcsinálni akkor még jobban csináld ne foglalkozz olyanokkal akik csak hátrálnak

Készíts olyan listát amit el szeretnél érni a kurdarctól meg ne félj állj fel csináld újra és akkor eléred azt amit kell



Hidd el nem sablon szövegként adom elő hiszen énis abban a magányban élek hasonlóan mint te engem is elítélnek de leszarom most már nem érdekelnek mások véleménye a tanácsokat viszont szívesen elfogadom vagy nem fogadom el mert az engem nem érint


Illetve ezt se muszály elfogadnod csak ha téged érint/segít



16/F

2017. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szia hát figyelj így a le írtakból amiken át mentél tényleg erős lány lehetsz ez adjon ön bizalmat. Én azt mondom hogy próbálj másra koncentrálni másba fektess energiát ne ezen rágódj hogy nem szeret senki biztos van aki szeret téged:) facebookon könnyű ismerkedni írj valamelyik régi haverodnak ismerősnek kezdeményezz így tudsz barátokat szerezni . Sportolj én abban hiszek nagyon sokat tud segíteni meg tanít küzdeni erős leszel lélekben és mondjuk egy edző teremben ismerkedni is lehet :D a bánat és a fájdalom meg motiváljon erős vagy
2017. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!