Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez olyan megvan írva a sorsomb...

Ez olyan megvan írva a sorsomba dolog vagy mitől van?

Figyelt kérdés
Mindig is voltak,vannak és lesznek is rosszindulatú emberek a világ ma is nagyon gonosz sajnos.Azt tapasztalom hogy igazságtalanok velem nagyon sokan.Szép,csinos,finom,visszafogott és kedves lány vagyok aki nem kedves velem azzal max csak közömbös vagyok de akkorsem bunkó.De valamiért zsigerből érzem a gyűlöletet sok emberen amit nem értek mert nem is ártottam nekik.Rengetegen bunkók velem,ha megmondom a véleményem ami nem is sértő kigúnyolnak,lenéznek stb.Én nem fogok másokkal azért egyet érteni valamiben hogy neki felemelő érzése legyen tőle énis érek annyit mint a másik hogy számit a véleményem!Mert ha másoké számit enyém nem?Lekezelnek undokok velem és nem ezt illetném mert én mindenkivel rendes vagyok és nem használok sértő szavakat mégcsak nem is káromkodok.Rohadtul nem illeti meg ez a világ,hogy normális legyek vele csak nem alacsonyodok le másokhoz.Van aki hasonló cipőben jár?Nem értem az egészet és ez bosszant a legjobban hogy én NEM BÁNTOK,NYAGGATOK,ZAKLATOK senkit de még is ezt kapom.Tudom hogy ti csak válaszolni tudtok,nem tudtok rajtam segiteni de azért fordultam ide hogy mégis valaki magyarázatot adjon hogy mért folyik ez velem meg még kitudja hány emberrel.
2017. ápr. 3. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Más embereket keress a társaságodba.
2017. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hidd el sok embert szivesen nem látnák már többet de ez nemcsak ugy megy,"megvan kötve a kezem".
2017. ápr. 3. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!