Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Már vagy 9-10 éve tartó,...

Már vagy 9-10 éve tartó, mindennapos dolog teszi tönkre az életem. Nem szeretnék picsogni, csak egyszerűen már nem tudom mit tegyek, ide is sokáig gondolkodtam hogy fel tegyem-e ezt egyáltalán?! Hátha volt már valaki ebben a cipőben.

Figyelt kérdés

Elsősorban lány vagyok, 21 éves. Minden nap be szólnak a külsőm miatt, ki röhögnek, undorral néznek rám. Nincs semmilyen testi fogyatékosságom, szimplán elég csúnyácska vagyok. Nem kérem hogy szép legyek (amit tudok megteszek) csak ne bántsanak. Volt hogy általános iskolában megvertek ezmiatt. Én már bele őrülök hogy minden nap a fejemhez vágják, teljesen hatással van rám. Nem tudom már így jól érezni magam. Nem akarom hosszúra nyújtani a dolgot. Volt már valaki hasonló helyzetben? Hogy tudta ezt lekűzdeni?

Köszönöm a válaszokat!


2017. márc. 14. 13:12
 1/6 Varga Péte4 ***** válasza:
100%

Próbálj meg emberek közé menni. Merthogy azok, akik a külseje miatt megszólják az embert, valahol félúton megakadtak az emberré válás evolúcós útján.

Egyáltalán ne vedd a lelkedre, mit mondanak ezek, mert hát a kutyának sem ugat vissza az ember.

2017. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak barátaid, párod?

Ne a negatívra figyelj, ha mindenki arra figyelne már az emberiség kipusztult volna. Mindig csak a jóra koncentrálj. Tuti van valaki, aki rólad álmodozik... Ilyen ez.

2017. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ami csúnya rajtad? Jó adottságú csaj is tud kifejezetten csúnya lenni igénytelenségtől. Pl. van egy 40 körüli kolléganőm, aki festetlen őszes hajával, közepesen túlsúlyosan igénytelen öltözködése miatt kifejezetten csúnya nő összképet ad, facebookon meg 30 körüli képein kifejezetten jó nő volt.


Ha nagyon peches arcszerkezetet adott a sors, és nagyon alacsony vagy, akkor is jó frizurával, ápolt bőrrel, fogakkal, jól öltözve nézhetsz ki egész jól, ha testalkatodra is figyelsz.


Én azt figyeltem meg, hogy a csúnya emberek jellemzően egy idő után az egész világra haragudnak, mert már jellemzően a gyerekek is ösztönösen jobban kedvelik a vonzó külsejű embereket. Szóval, ahhoz hogy a körülötted levők hozzáállása változzon irányodba neked is kell változnod, azaz megfelelned a környezed normáinak.

2017. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az alakommal nincs gond, van + 5 kg felesleg rajtam de sokat sportolok így annyira nem feltűnő. A bőröm ápolt, pattanásaim nem igazán vannak, öltözködésem átlagosnak mondanám, nem a túl csajos de nem is az a hanyag. Probléma az arc szerkezetemmel van, borzalom. Az orrom nagy és széles, főképp ez rontja el az összhatást. Sápadtabb vagyok az átlagnál, ezt szolival próbálom korrigálni de az se nagyon segít. Hajamra különféle vitaminokat szedek bár nem sokat javít.. Nem tudom már mit tegyek

2017. márc. 14. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy jó frizura csodákat tud tenni.


Itt kisérletezhetsz

[link]

2017. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg környezetváltás? Nekem is voltak ilyen gondjaim, pedig csúnya és duci sem vagyok. Valamikor elkezdődött a piszkálás és megmaradt, miután tönkretettek már másoknak is könnyű célpont voltam, ciki volt velem mutatkozni mert csak, a fiúk rondának neveztek ércelödtek a külsőmön megszokásból. Elkerültem onnan, egyetemre jöttem. A csoport társaim bulikba kezdtek hívni, nyitottak felém, férfiak sorra keresték a kegyeim. Nem értettem miért, évekbe telt mire felfogtam, hogy talán tényleg tetszem nekik és nem csak megalázni akarnak, eleinte azzal is gondom volt, hogy miért hívnak a többiek szórakozni: biztos csak kiakarnak használni és egy jót nevetni rajtam. Nem így volt, kinyíltam csinos vagyok szépen öltözködök, büszke vagyok magamra, reggel nincs gyomoridegem ha kicsit kócos vagyok vagy nyúzott.
2017. márc. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!