Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi célja volt a lánynak, vagy...

Mi célja volt a lánynak, vagy csak udvariasságból ajánlotta fel h nála aludjak?

Figyelt kérdés
Buliban voltunk és egyik csoporttársamat hazavittem taxival, akinek ugyan van barátja viszont ő távol van a csajtól az egyetem miatt. A csaj felajánlotta nekem hogy aludjak nála, mert én messze lakom tőle, én viszont visszautasitottam az ajánlatát, majd úton hazafelé észbe kaptam, hogy lehet egy alkalmat szalasztottam el vele kettesben. Vajon csak udvariasságból hivott, hogy aludjak nála vagy akart valamit? Egyébként jóban vagyok vele baráti szempontból, sokat szoktunk hülyülni, de ezt nagyon megbántam

2017. ápr. 5. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre kizárólag ő tud válaszolni.
2017. ápr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát érdekes szituáció, mindkét kimenetelt el tudnám képzelni (akart e valamit, vagy tényleg csak jóindulat)
2017. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak tőle tudhatnád meg. Én is nő vagyok, van párom, de van egy közös férfi barátunk. Szintén távol él tőlünk, szóval, ha úgy alakulna a helyzet, akkor természetesen felajánlanám neki, hogy töltse az éjszakát nálunk. Azt hogy ennek a nőnek mi volt a szándéka, senki sem tudhatja rajta kívül.
2017. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!