Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vitacolan szirup jó étvágynöve...

Vitacolan szirup jó étvágynövelőnek? Hogy esetleg a babám hízna tőle? Védőnő ezt ajánlotta, hogy ez szerinte jobb mint a bérescsepp vagy c vitamin. Mert ez immunerősítő is.

Figyelt kérdés
13 hónapos a kislányom és nincs 8 kg se.Mióta jár azótafogyott is.2 x voltam méretni ma és 12 hósan.Mind 2 x fogyott.Egy jókedvű kislányról beszélünk.7770g ÉS 71és fél cm
2017. márc. 8. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó, legalább is nekem anno azért adta anyukám, hogy egyek végre :) Nálam működött. A nagyfiamnál nem igazán, mert ő bevenni sem volt hajlandó, szerinte undorító az íze. Fura, én nagyon szerettem :)

De ha a te kislányod hajlandó bevenni, akkor szerintem használhat.

2017. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nalunk nem segitett. 2 fiamnal is probaltunk etvagynoveloket adni, de en nem vettem eszre, hogy barmelyikuknel is barmi hatott volna. Az egyik aztan csak elkezdett jobban enni es kb 2-3 eves korara atlagos sulyu lett, es maradt is. A masik viszont iszonyu giliszta meg mindig. A magassagahoz viszonyitott sulya 1 percentilis. Felkerekitve. Most megint beres cseppet probalunk.

Egyebkent bar nem neztem tablazatban utana, de a te kislanyodnak a magassagahoz kepest kifejezetten jo lehet a sulya. Csak a korahoz kepest tunik az atlagnal kisebbnek (azaz alacsonyabbnak is, de aranyosan).

Mondjuk, ha nem beteg es ugy fogy egy gyerek, azert az szerintem nem tul jo. Doki nem mond semmit?

2017. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Doki nem mondd semmit.Eszik o csak keveset.Meg hust se nagyon eszi.Ha beteg skkor is lefogy ugye mert nem eszik.Mostanaban pedig sokszor beteg volt.Es rengeteget mozog miota megy.Nem faradekony se nem aluszekony.Napi 1x alszik max 2.Es este 10fele alszik el.
2017. márc. 8. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, ha beteg volt, akkor nem meglepo, hogy fogyott. Bocs, en alapbol ugy vettem, hogy betegeskedes nelkul fogyott.

A betegsegben leadott sulyt egyebkent egy egeszseges periodusban pikk-pakk visszaszedik a gyerekek.

2017. márc. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ugye mikor vittem 1 éves státuszta akkor esett vissza 12dkg es azelott volt beteg.Utána most vittem egy hónapra rá és megint volt beteg ezelott most pedig 14dkg esett vissza azt hiszem.
2017. márc. 9. 07:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Vidd kivizsgalasra, az enyem 5 hosan volt ilyen magas es ennyi kg. Valami nincs rendben.
2017. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!