Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan vehetném rá barátnőmet,...

Hogyan vehetném rá barátnőmet, hogy menjünk el ebbe a buliba?

Figyelt kérdés
Pénteken lesz egy buli, ahova én szeretnék menni, de barátnőm mondta a szervezőnek, hogy mi nem megyünk, mert másnap máshova megyünk, és későn érnénk ugye haza. A srác aki tetszik is ott lesz, ezért is szeretnék elmenni, de nem leszünk sokan, és alig ismerek ott valakit. Hogy vehetném rá, tudat alatt, hogy elmenjünk? :D

2016. nov. 30. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D basszus én először azt hittem, hogy biszex problémák vannak.
2016. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért akarsz tudat alatti erővel hatni a barátnődre?? Mondd el neki ezt, hogy tetszik a fiú, ott akarsz lenni, kísérjen el, ha tényleg barátok vagytok akkor megteszi :D
2016. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Áá ilyenek nálam nem játszanak, képtelen vagyok ilyesmiket elmondani bárkinek is, legyen az szülő vagy barát, általában várok míg rájön magától, de ez most más, szerintem azt hiszi hülyülök csak.
2016. nov. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!