Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Otthon ülök, nincsenek barátai...

Otthon ülök, nincsenek barátaim, hogy törjek ki ebből?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit lehetne tenni. Szívesen buliznék, meg járkálnék mindenfelé, de egyedül vagyok, nincs kivel... 23/f
2017. ápr. 7. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
akkor menj egyedül?
2017. ápr. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Akkor mégsem tennéd. Én egyedül is elmegyek.


Mi lesz a sírodon? "Fosott egyedül elmenni otthonról, ezért elpazarolta az életét."?

2017. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát de egyedül bulizni milyen? Nem ismerek senkit, kivel beszélgessek? Nem valami könnyen alakítok ki kapcsolatokat.
2017. ápr. 7. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, van egy mondás miszerint: ,,Róma sem 1 nap alatt épült fel,,. Az embernek nem 1 nap alatt lesznek barátai. Egyedül is elmehetsz olyan helyekre, ahol biztos vannak normális arcok. Csak kerüld a haverokat, mert azok nem egyenlőek a barátokkal. Járj el szórakozni, bulizni, és ismerkedj. Hidd el, ha ezt teszed, előbb-utóbb lesznek barátaid, csak ne add fel, ez a lényeg.
2017. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!