Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 28/n öreg már a bulizzáshoz?

28/n öreg már a bulizzáshoz?

Figyelt kérdés
Már több éve nem voltam bulizzni,mióta kapcsolatban élek. De most az egyik bnőm nagyon mondja,hogy menjünk már el.. beleegyeztem,de már nem tudom,hogy tényleg mennék e,úgy érzem kinőttem vagy nem is tudom. Szerintetek?
2017. ápr. 9. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szoktam néha belefutni bulifotókba és adott helyszíneken pont, hogy az tűnik fel, hogy a többség már nem tegnap múlt el 20 éves, szóval menjél nyugodtan.
2017. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én még olyan nőt is ismerek aki 50 évesen eljár bulizni, jó mondjuk ahova ők mennek ott már csak ilyen nosztalgia slágerek mennek. De amúgy lehet menni, főleg nagyobb városba ez teljesen természetes.
2017. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
17%
a 40 éves anyukákat is szeretik a diskóban mert könnyű őket megdugni és még fizetni sem kel nekik sőt inkább ők fizetnek így te a 28 éveddel nem vagy öreg csak pénz és gumi legyen nálad
2017. ápr. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!