Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy értette, hogy fura vagyok?

Hogy értette, hogy fura vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki néha piszkál, de nem kell semmi durvára gondolni. Nemrég megkérdeztem tőle miért piszkál, azt mondta, mert olyan fura vagyok. Ezt hogy értette? Egyáltalán, milyen emberekre mondják, hogy fura?

2017. ápr. 10. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudhatnánk, ha nem írsz semmit magadról, és nem ismerünk?
2017. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó, ez igaz.^^ Külsőre átlagos vagyok, sötétbarna haj és szem. Szeretek énekelni és táncolni, szinte mindenen nevetek. Szoktam szinezőzni, Bakugant meg úgy animéket is nézni, koreaiul tanulok egyedül, érdekelnek az ázsiai kultúrák.
2017. ápr. 10. 20:35
 3/12 A kérdező kommentje:
Szeretek társaságban lenni, viszonylag beszédes és vidám vagyok, de ha egyedül vagyok, úgy is feltalálom magam. Nem az átlagos szakmák vonzanak, hanem pl csillagászat, feltaláló (nagy álmom, hogy feltaláljam a teleport gépet :D)
2017. ápr. 10. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:

Kissé lehet, hogy fura vagy, de nem rossz értelemben.


Ha nem csinál semmi durvát és nem zavar nagyon, akkor nincs semmi gond, ha meg elkezd jobban piszkálni, szólj a szüleidnek/osztályfőnöknek.

2017. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kicsit álomvilágban élek, sokat gondolkozok az élet nagy kérdésein, pl a hallucináláson (szoktam), az álmokon, meg ilyeneken. Meg azt mondják, cukin viselkedek.
2017. ápr. 10. 20:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem vettem észre.:D Csak kicsit piszkál, de utána odajön hozzám, hogy sajnálja.^^
2017. ápr. 10. 20:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem utál téged akkor.
2017. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet.:/ Bár néha nagyon kedves velem, a másik pillanatban meg r*b*ncnak hív. A legjobb barátnőm szerint azért ilyen, mert magamra veszem.
2017. ápr. 10. 20:52
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, nem hiszem, hogy pozitívan gondolta, hogy őszinte legyek. És azt sem hiszem, hogy te tudhatnád, mire gondolt. Ha tényleg fura is vagy, azt nem veszed valószínűleg észre.

Amiket leírtál, azok nem jellemeznek igazából. Ezek pozitív dolgok, amiket szeretsz magadról mondani. Az oké. De ettől nem ismertünk meg. Szerintem meg kellene kérdezned egy barátnődet, aki őszinte tud lenni.


Nekem pl. van egy ismerősöm, akire szoktuk mondani, hogy "fura". Ő azért, mert valamilyen okból kicsit bicegve jár (nem csípőficam, vagy ilyesmi, hanem inkább mintha egyensúly-problémái lennének), furán tartja a fejét, ha beszélünk hozzá, néha elmélázik, és nem hallja meg, amit mondunk, illetve őt nehezen érteni, ha beszél. Ő ezért fura. Szóval nem jó értelemben gondoljuk mi sem. De nekünk van annyi eszünk, hogy ne bántsuk emiatt.

2017. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem.^^ És oké, megkérdezem.
2017. ápr. 10. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!