Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csajok ti ha osztálytársakkal,...

Csajok ti ha osztálytársakkal, kollégákkal elmentek strandra, szégyenlősek vagytok bikinibe lenni a férfi ismerősök előtt?

Figyelt kérdés
Eleinte se volt fura?mert hát a bikini se takar el mindent azért.
2017. ápr. 20. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Amíg én magam elégedett vagyok az alakommal, addig mások véleménye sem zavar/érdekel. :)
2017. ápr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem vagyok szégyenlős senki előtt,mert tisztában vagyok az adottságaimmal.

Csak az kellemetlen egy kicsit,hogy ha van a társaságban olyan nő/lány,aki duci/nincs megelégedve magával,akkor feszélyezve érzem magam,mert nem akarom,hogy még rosszabbul érezze magát,amikor meglát engem bikiniben,vagy ha látja,hogy a pasik engem bámulnak.

2017. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egy picit eleinte az voltam. Aztán rájöttem, hogy marha nagy baromság azon izgulni, hogy a munkatársaim mit gondolnak a külsőmről. Dolgoznom kell együtt velük nem mást.. :)
2017. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, milyen a kapcsolatunk egymassal. El tudok kepzelni olyan helyzetet, (volt is mar) amikor kicsit furcsa lenne es zavarba jonnek. Mondjuk, ha a fonokom latna bikiniben, nekem az fura lenne
2017. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De ha zavarna, akkor egyrészt vennék fel arra az alkalomra, vagy remek strandkendőket lehet kapni.


Volt már olyan társaság, akik előtt nem vetkőztem bikinire. Nem a testem miatt, hanem mert nem éreztem a viszonyunkban azt helyénvalónak.

2017. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szégyenlős.
2017. ápr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szégyenlős.
2017. ápr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha te látnád a férfi főnöködet fürdőnadrágban?
2017. ápr. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!