Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Majd nem nekem jött a cigány...

Majd nem nekem jött a cigány gyerek? Meg kérdeztem mi a gond.

Figyelt kérdés
Kint voltam biciklizni és valamit beszoltak, megkérdeztem mi a gond? 2 lány , egy 15 éves fiú és egy 19 éves aki odajött pampogni. Most nagyon ideges vagyok, mi ilyenkor a helyes viselkedèsi forma?
2017. ápr. 24. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

1.leszállsz a bringáról,megtámadod őket és kérdés nélkül megvered a csapatot.

2.letojod és tova bringázol.


a többi lehetőség sehova nem vezet így felesleges.

azzal hogy kérdeztél,hogy mi a gond csak a határozatlanságodat és a cselekvés képtelenségedet demonstráltad.

2017. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen lekezeled őket, rövid tőmondtokban elmondod nekik hogy értelmesen beszéljenek vagy otthagyod. Ha verekedéssel fenyegetnek ezek az 50 kilós gyökerek nem kell megijedni. Leversz neki egy határozott pofont, nem öklöset, és nem többet majd határozottan de nem kibálva rászólsz hogy takarodjon innen. Ezeknek úgy is csak a szája nagy. Addig kemények meg kapnak szét mindenkit amíg valaki nem mondja hogy "Rendben, akkor most verekedjünk" olyankor általában hangosabbra veszi magát, de hátrál.
2017. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19 éves gyurni jár. Nagyon felment bennem a pumpba. Már bicozni is a stressz miatt mentem ki. De nem jött nekem, hàt ha megverem meg lehet nyáron többen jönnek rám. Kinézzem belőlük, és ez miatt kerültem a balhét. Kisvàrosba élűnk szóval szórakozóhelyen mindig összefutnàk vele. Azt nem tudom milyen erős, lehet megvertem volna lehet nem. Csak attól izélek hogy ezek többen jönnek. És ugy nem fair a dolog.
2017. ápr. 24. 22:21
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Cigók mindig összeszedik az családot, ha csak egy kicsit is odaszólsz nekik. Hagyd őket figyelmen kívül, mást nem nagyon tehetsz.
2017. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

úgy látszik mégsem ment fel benned eléggé a pumpa,mert itt magyarázol,a helyett hogy megtetted volna azt amit kell.

de az ilyen dolgok olyanok,hogy most ba-ssza a csőröd és gyávának érzed magad teljesen jogosan.

az a tanulság,hogy legközelebb ne legyél gyáva és akkor nem fogod azt érezni,mint amit most.

2017. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De én a jövőmre gondoltam csak. Ha most csinálok egy hülyeséget. Akkor sose jutok ki külföldre. Igen volt bennem félelem is de nagy kicsi kellet hogy elrobanjak.
2017. ápr. 24. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet 14 éves a gyerek, aztán ilyeneket mondtok neki. Meg is ölhetik véletlenül azok a buta gengszterek.

Én vagyok a legnyurgább szar, de mindig tisztelettudóan bánnak velem a cigányok a környéken. Egy fillért nem adtam nekik pedig soha életemben.

Egyszerűen hiányzik belőlem az a flegmaság, lenéző viselkedés, ami felbosszantja ezeket az utcakölyköket.

Valaki beszól például, akkor ártatlan szemekkel megkérdezem, hogy "mi?" mintha csak nem értettem volna. Mintha véletlenül ártottam volna neki valamit és teljes érdeklődéssel várom, hogy elmondja, hogy mit. Úgy nézek rá mint egy öreg bácsikára aki megkocogtatja a vállam, mert szeretne valamit.

2017. ápr. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát figyu én sem hagynám azt h ugassanak. Oda kell menni és leverni egyet a gyúrósnak. Attól h izmos még nem tud verekedni... célszerű emiatt valami küzdősportot hajtani.

Amúgy ha megcsapod és utána azt mondja majd családdal megver nyugodtan mond neki azt hogy megverhettek, de következőnek én kereslek meg 2 autónyi emberrel és egyesével verünk meg benneteket :) Hidd el utána kussolnak mind.

2017. ápr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha valaki egy emberes verés után még mer fenyegetőzni,akkor sza-r munkát végeztél.

a verés után rettegést kell hogy érezzen és utána megkönnyebbülést hogy vége,nem pedig bosszúvágyat.

2017. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet itt verekedni de bíróságra járni már annyira nem vicces mivel a jogaikkal tisztában vannak, süketként kell közlekedni ennyi az egész mivel a börtön csak a cigányoknak paradicsom
2017. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!