Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék egy társasághoz...

Hogyan tudnék egy társasághoz tartozni huszonévesen?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok egyetemista és egy barátom/baráti társaságom sincs, emiatt nem is járok sehova és barátnőm sincs. Ennyi idősen hogyan tudnék valamilyen közösséghez tartozni, ami már arra is elég lenne, hogy elmondhassam, hogy tartozok valahova? Ez különösen állásinterjúknál lesz kulcsfontosságú, ahol nem fogom tudni letagadni, hogy nem járok sehova és nincsenek barátaim ezáltal nem is vagyok csapatjátékos. Tudnátok adni tippeket, hogy hova/milyen helyekre menjek el, ahol viszonylag hamar befogadnának, akár csak rövid távra is? Csakis azért, hogy elmondhassam, tartozok valahova.

2017. máj. 1. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?
2017. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
Én csinálok neked gyereket, ha gondolod!
2017. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy zárkózott személyiség? A körülmények adta, hogy egyedül vagy?
2017. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

"Ez különösen állásinterjúknál lesz kulcsfontosságú, ahol nem fogom tudni letagadni, hogy nem járok sehova és nincsenek barátaim ezáltal nem is vagyok csapatjátékos"


Ennek így semmi értelme. Bekopogtatsz jó napot, 3 napig szükségem lenne rátok, de csak azért, hogy az állásinterjún azt tudjam mondani, hogy "tartozom valahova" és csapatjátékos vagyok.


Haláli.

2017. máj. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!