Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mondoconon milyen szemmel...

Mondoconon milyen szemmel nézik, ha valaki csak úgy odacsapódik egy társasághoz?

Figyelt kérdés
Az idén egyedül megyek a conra,gondoltam keresek magamnak ott társaságot. Nyitottak erre az emberek?

2017. ápr. 17. 19:07
 1/3 Firedoom ***** válasza:
Engem anno nem zavart. Elbeszelgettunk a sraccal oszt ennyi, soha tobbe nem lattam.
2017. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Figyi hozzánk oda jöhetsz majd egy ideig :D keress egy pórázon vezetett Kanekit 😂😂 az én leszek...amugy meg keress valakit conos csoportban es ugy minden egyszerubb ^^
2017. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jucus125 válasza:

Én elég antiszociális lány vagyok, de nagyon hamar megtaláltam a csapatom, és új barátokat is sikerült szereznem:) annyi az egész lényege, hogy légy közvetlen, nyitott és határozott (cink, ha hebegve-habogva remegő lábakkal mész oda másokhoz)

Ha jófejek, akkor biztos ,,befogadnak", és bandázhattok együtt Con alatt ^^ nézd ki azt a csoportot/társaságot akik neked szimpik (kedvenc animédből cosplayerek, kpoperek, rockerek stb.) és bátran menj oda beszélgetni hozzájuk, biztosan nem fognak téged melegebb éghajlatra elküldeni emiatt:) (tapasztalat) nem nézik rossz szemmel

A free hug-os emberektől se tarts, hisz azért csinálták a táblát, hogy odamenj hozzájuk és megöleld őket kérdés nélkül

2017. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!