Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mennyire érzitek "gáznak",...

Ti mennyire érzitek "gáznak", ha nyilvánvaló hogy egy társaságon belül valaki szerelmes belétek?

Figyelt kérdés
Van egy egyesület, aminek én is nagyon szívesen a tagja lennék, mert nagyon érdekel, kíváncsi vagyok rá és szerintem borzasztó nagy élmény lenne (önkéntes munkát végeznek). Már voltam náluk pár alkalommal, de a suli miatt nincsen időm arra, hogy rendszeresen eljárjak és segítsek, résztvegyek a programjaikon, viszont érettségi után már ráérek és akkor szeretnék is elmenni. Ugyanakkor van egy önkéntes srác, akibe már akkor teljesen belebolondultam, mikor elsőként megláttam és azóta sem sikerült kivernem a fejemből (nyilván ez még nem szerelem, de így tudtam legjobban megfogalmazni a kérdést). Nyilván így meg tudnám ismerni, akár egy picit jobban is, viszont attól tartok, hogy esetleg tiszta hülyét csinálnék magamból. Azért az emberen ez látszik (rajtam meg főleg, elpirulok és mosolygok mint egy hülye) és szerintem a másik is megérzi, de nem akarom, hogy esetleg azt hidjék, hogy én csak miatta vagyok ott vagy egyáltalán nem akarom magamat kinevettetni. Ti ilyen helyzetben, hogyan viselkednétek (ha tudnátok, hogy valaki belétek van zúgva)?
2017. máj. 2. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én fapofát,pókerarcot szoktam vágni,annyira nem tudok általában mit kezdeni a helyzettel,és kerülöm az emberkét,aki belém van zúgva,bunkóságnak hangzik,pedig általában csak fura nekem a helyzet
2017. máj. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi ebben a gáz? Remélem nem gondoltad ezt komolyan.

Egy ember vonzódást érez a másik ember iránt egy társaságon belül. Ebben mi lenne a gáz?

Én már tapasztaltam hogy valaki vonzódik hozzám, nagyon aranyos volt és cuki, főleg ahogy közeledni próbált hozzám, és elpirult mindenen nagyon könnyedén. Persze volt amikor már a mellét eléggé a mellkasomra nyomta, de nem zavart az sem, mert csak játék, nincs ebben semmiség.

Ha a fiú nem egy bunkó paraszt, cukinak fog találni hogy elpirulsz.

Viszont azt rühellem, amikor egy lány vonzódik hozzám, és ezt szégyelli, ezért inkább kerül engem és nem mer a közelembe jönni.

Ne félj, örülj annak hogy egy ilyen jó pasival lehetsz együtt, és mutasd ki a vonzódásod iránta. Nincs semmi baj ezzel, nagyon jó dolog.


Mutasd meg nekik, te ügyelsz a munkádra, és nem csak a fiúval foglalkozol. Viszont ha a fiúval jól alakulnak a dolgaid, utána le kell szarnod mit hisznek rólad.


Ha egy társaságon belül tudnám hogy valaki belém van zúgva, akkor kedves lennék vele, megismerném közelebbről, mosolyognék rá sokszor, stb.

2017. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!