Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem nyilvánvaló, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem nyilvánvaló, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel egy éve tartjuk a kapcsolatot. Nagyon aranyos, lehet vele sokat beszélgetni, érettebb a koránál. Sokszor meghallgat, ha valami bajom van. Szereti a divatot, ha megkérem, mindig eljön velem vásárolni, és ő is próbál ruhákat. Szeret úgy kinézni, hogy megbotránkozzanak rajta (most például rózsaszín a haja), és ez nekem nagyon bejön!

Egy gond van csak, hogy akárhogy próbálok hozzá közeledni, nem veszi észre. Ha elmegyünk sétálni, akkor pasikat mutogat, hogy "nézd, milyen jól néz ki...", célozgat arra, hogy milyen szép pár lennék azzal vagy azzal a fiúval, meg ilyesmik. Hát ennyire vak, hogy nem látja, milyen sokat jelent nekem...?

Mit kéne tennem?


2010. júl. 27. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt csak te vagy a vak már megbocsáss. :D

Ez a gyerek egy nagy búzatábla.

2010. júl. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az jutott először eszembe amit az első írt...bocs
2010. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem bejösz neki és pontazért mondja hogy nézd azal hogy összeilesz hogy mond neki hogy nem veled ilenék ösze vagy valami iesmi >.< sztem, monnd el neki mit érzel
2010. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bakker ha rózsaszínre festi a haját, akkor k.rva nagy búza!!! Szerintem ő inkább érzi a barátnődnek magát... sajnálom ez van.
2010. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos szerintem is hommer a srác a rózsaszín hajával, a ruhapróbálgatásaival és a pasik méricskéléseivel. Az, hogy nem veszi észre a közeledésed, szintén beleillik a képbe.
2010. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
énis csak azt tudom mondani mint az előttem szólók, sanszos h homi a srác..:S
2010. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
fhúú vazzeg ez meleg,egyből lejött.
2010. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán szándékosan célozgat, hogy vedd a lapot.
2010. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Komolyan, melegebb már nem is lehetne.
2010. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
melegebb már nem is lehetne XD . aki rózsaszínre festi a haját az tuti búza. bocsi.
2010. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!