Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg furcsa az ha egy fiú...

Tényleg furcsa az ha egy fiú hátizsákkal megy be egy szórakozóhelyre?

Figyelt kérdés
Ha az akkor miért?
2017. máj. 7. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bárki aki hátizsákkal megy be szórakozóhelyre...

Még gyanús is lehet. Mi szükséges dolgok lehetnek egy hátizsákban amiket szórakozóhelyen használni kellene...???

Gondolj bele:

Ha mindenki hátizsákkal megy túrázni akkor furcsa-e ha valaki hátizsák nélkül indul neki...?

2017. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Első, nem értelek. A lányok is ridiküllel járnak. Akkor egy fiú miért ne járhatna egy stílusos Vans, Eastpak stb. hátizsákkal?
2017. máj. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen helyre gondoltál, de a legtöbb diszkóba be sem viheted, de voltam már olyan helyen is, ahol kabátba se engedtek be. Az előtérben volt egy ruhatár, be kellett adni. Ennek biztonsági okai vannak érthető okokból.
2017. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a hátizsák mérete nem,vagy kicsivel haladja meg a női ridikül méretét...a ridikül kézitáska nem pedig hátizsák...

2017. máj. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szokatlan, és ne lepődj meg ha a bizti őr alaposan átkutat.

A lányok kistáskája pedig: alig vannak zsebeink. A nadrágzsebek picikék, a kabátokon minimális. Barátom a fél életét eltudja pakolni a kabátzsebeibe, alap, hogy belsőzsebben tartja a tárcáját hétköznap, én meg örülök ha találok egy olyan kabátot aminek zárható az első zsebe és belefér a mobilom.

Arról nem is beszélve ha egy csaj ruhában megy bulizni. Abban az esetben rakhatod a melltartódba, vagy magadba a dolgaid, ha nem viszel táskát.

Ráadásul a lányok bulizós táskája általában tenyérnyi és tényleg a legalapabb dolgok vannak benne, egy hátizsákba meg belefér egy teljes hétvégényi holmi.

2017. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én néha egyetem után mentem szórakozóhelyre, ha nem kifejezetten kocsma volt ( de néha meg ott is) akkor rendre ellenőrizték, ha nem volt egyértelműen üres..
2017. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!